Insurer of the Green 2016

Vláda ČPP pokračuje!

/30. srpna, Golf Resort Karlštejn/

Čekání na chvíli, kdy se přetrhne vítězná šňůra České podnikatelské pojišťovny, pokračuje. Čtyřčlenný tým ČPP vedený generálním ředitelem pojišťovny Jaroslavem Besperátem ovládl i 6. ročník populárního turnaje na Karlštejně a vyhrál popáté v řadě s náskokem pěti bodů před Generali a sedmi před třetí Kooperativou.
„Baví nás vyhrávat a baví nás to tím víc, čím těžší to je. Po prvních jamkách jsem chtěl ze hřiště utéct, ale dokázal jsem se zvednout a přinést solidní výsledek," glosoval triumf kapitán vítězného týmu, když pobral hromadu cen a zvedl nad hlavu obří putovní pohár ze skláren v Nižboru.
Ozdobou turnaje na luxusně připraveném karlštejnském hřišti byla účast šesti generálních ředitelů, respektive předsedů představenstva pojišťoven a také nejlepší domácí profesionální golfistky Kláry Spilkové. Ta hrála (mimo soutěž) v barvách pojišťovny AXA a ze žlutých odpališť přinesla výsledek -4.
Turnaj za nádherného počasí měl tradičně báječnou atmosféru, ke které přispěly (také tradičně) rytmy skupiny Botafogo Jana Jiráně a skvělý raut Top Hotelu Praha, dlouholetého partnera akce.
Sluší se dodat, že v kategorii partnerů triumfoval tým Bridgestone Golf v čele se Zbyňkem Kemrem, jenž přinesl 29 brutto bodů, že Jitka Chizzola z DAS pojišťovny brala ceny za Casa Moderna nearest to the pin (a díky tomu relaxuje v luxusním designovém křesílku italské provenience) i Deloitte longest drive; mezi muži byl nejdelší Michal Mencl. Šafra&partneři AK Three par challenge ukořistil Martin Bešta, jenž na tříparech zahrál čtyřikrát par, Partners best netto zahrál Ladislav Hájek (49) a Docucom best netto Iveta Uhrová (39), stejně jako Top Hotels Group best brutto (24 brutto bodů, 84 ran). Mezi muži-zaměstnanci pojišťoven zahrál Bridgestone best brutto Zdeněk Jaroš z BNP Paribas Cardif (23 brutto bodů).
„Chci vám všem poděkovat za účast. Těší mě, že se turnaj odehrál v tak příjemné atmosféře. A samozřejmě se těším na sedmý ročník," loučil se Radek Hradil, jednatel generálního partnera projektu - společnosti Docucom.


Výsledky - hlavní kategorie: 1. ČPP 116 (Jaroslav Besperát, Tomáš Ženíšek, Martin Bešta, David Pícha), 2. Generali 111 (Marek Jankovič, Petr Kříž, Pavel Mužík, Petr Horáček), 3. Kooperativa 109 (Pavel Bříza, Petr Kmoch, Martin Páral, Marek Vondra), 4. Allianz 108, 5. MetLife 100, 6. DAS 97, 7. BNP Paribas Cardif 91, 8. AEGON 90, 9. NN 73, 10. UNIQA 68. AXA hrála mimo soutěž.
Kategorie partneři: 1. Bridgestone Golf 116 (Zbyněk Kemr, Michal Mencl, Roman Pospíšil, Pavel Znišťal), 2. Docucom 111, 3. Partners 110, 4. Deloitte II 103, 5. Tony Trevis/Fontana 99.

 

Zúčastněné týmy:

 

 

 

TITULÁRNÍ PARTNER

Multima

 

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

 

PARTNEŘI

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

ŘEKLI O TURNAJÍCH