O NÁS

Putt PD s.r.o. je společnost s více než dvacetiletými zkušenostmi na poli médií, reklamy a marketingu. Na základě kontaktů do světa sportu a showbusinessu vkročila v roce 2004 také na greeny, a sice prostřednictvím série CELEBRITY GOLF CUP, turnajů pro top managery za účasti osobností. Protože byla úspěšná, následovaly další golfové projekty; prvním byl v roce 2006 turnaj družstev bankéřů BANK OF THE GREEN, ze kterého se velmi rychle stalo prestižní klání čtyřčlenných týmů bankovních domů. Stejné ambice (i podobný úspěch) INSURER OF THE GREEN, turnaj družstev pojišťoven. Třetím oborovým projektem je turnaj importérů a autosalonů CAR OF THE GREEN a čtvrtým týmové klání investičních společností INVESTMENT OF THE GREEN, které mělo premiéru v září 2023.

Od roku 2009 jsme organizovali oblíbenou charitativní sérii POMOZTE DĚTEM S ČESKÝM TEPLEM, nyní jsme pátý rok spojeni s GOLFEM DOBRÉ VŮLE, charitativním turnajem ve prospěch Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové.

 

 

Co vám Putt PD může nabídnout?

  • zorganizování golfového turnaje nebo turnajové Tour »na klíč« na všech hřištích v České republice i ve vybraných golfových resortech v zahraničí, a to přesně podle vašich požadavků 
  • zorganizování sportovních a sportovně-společenských akcí (firemní sportovní dny, prezentační akce, akce pro klienty, reklamní partnery...)
  • komplexní zajištění veškerých tiskových materiálů ke všem akcím (marketingové nabídky, prezentace, pozvánky...)
  • zajištění dokumentace (foto, video...)
  • prezentaci turnaje v médiích (fotografie, reportáže, PR, inzerce...)
  • reklamní a marketingové projekty

 

 

 

ŘEKLI O TURNAJÍCH