Bank of the Green 2017

TAK TĚSNĚ JAKO NIKDY: UniCredit Bank

/15. června, Golf Resort Karlštejn/

Pod „italským" nebem se hrál na Karlštejně 12. ročník Bank of the Green, turnaje čtyřčlenných družstev bankéřů a partnerů, jehož generálním partnerem byla společnost Docucom. A znovu se potvrdilo, jak moc se prestižní klání finančníků vyrovnává. Tak těsno na špici ještě nebylo! O triumfu UniCredit Bank rozhodlo teprve pomocné kritérium, protože ERSTE Private Banking na druhé příčce nasbíral shodný počet bodů. Třetí J&T Banka zůstala zpět o pouhý bod. A bodík rozhodl i o triumfu Adastry v kategorii partnerů.
Slunce bylo na Karlštejně nemilosrdné, přesto se šlo ve svižném tempu. Jedni s ambicí na vítězství, druzí pro pocit z příjemně stráveného dne ve společnosti kolegů. „Jsme konkurenti, ale z takovéhle akce a její atmosféry můžeme jen profitovat. Můj tým nepřijel s velkými ambicemi, ale Bank of the Green jsme si užili," glosoval turnaj Vratislav Svoboda z J&T Bank.
Zdravá rivalita však k Bank of the Green patří, stejně jako obří putovní pohár ze skláren v Nižboru, rauty z kuchyně Top Hotelu Praha či degustace vín (tentokrát z Bojanovského sklepa Uherek). A stejně jako krásné ceny a příjemná atmosféra, kterou podporují rytmy skupiny Botafogo Jana Jiráně. Prestiž dodala turnaji tradičně i účast řady top manažerů bankovních domů - ve vítězném týmu UniCredit Bank hrál mj. generální ředitel Pioneer Investments Roman Pospíšil, kapitánem vítězů z Adastry byl generální ředitel společnosti Pavel Kysela. Šmrnc dodal klání i jednotný „dress code" obou týmů Raiffeisenbank či družstev Pioneer Investments a Profinitu. Na Karlštejně zkrátka nešlo jen o body a o vítězství, i když - o se hrálo především. A kdo bral ceny krom vítězných týmů?
KPMG Nearest to the pin zahráli na jamce č. 3 Markéta Tauchmanová (Adastra) a Jan Pummer (Partners). Profinit Longest drive mezi muži ovládl na jamce č. 17 Slawomir Komonski (KB), mezi ženami dekoroval JUDr. Jan Šafra Danu Krynskou (Pioneer). Pioneer Best netto přinesl Mojmír Boucník (Economia, 46 bodů) a Trollbeads Best netto mezi ženami Markéta Tauchmanová (36). Z obřího dárkového koše od Top Hotelu Praha se za Best brutto radovala Monika Hanušová (22 bb), z láhve luxusního rumu od Adastry Tomáš Sokolovský (34 bb). Partners Three hole master ukořistil Radek Tauš a Sigma Consulting Group Three pars challenge David Ledecký.
Jak to na Karlštejně ve čtvrtek 15. června vypadalo snad výstižně přibližuje i následující fotogalerie...


Výsledky - kategorie bank: 1. UniCredit Bank 126 bodů/145 netto bodů (Petr Komárek, Dušan Hladný, Roman Pospíšil, Tomáš Sokolovský), 2. ERSTE Private Banking 126/141, 3. J&T Banka II 125, 4. Česká spořitelna 115, 5. Komerční banka 114, 6. Raiffeisenbank II 107, 7. Sberbank 104, 8. Raiffeisenbank I 100, 9. ČNB 75, 10. J&T Banka I 67.
Partneři: 1. Adastra 116, 2. Top Hotel Praha 115, 3. Economia 114, 4. GolfProfi 106, 5. Partners 105.

 

Přihlášené týmy:

 

TITULÁRNÍ PARTNER

CUPRA

 

CO-PARTNER

CZECH TOP 100

 

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

 

PARTNEŘI

DILNASTORE
GOLF4YOU shop
ETA
VEBA
ZON

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

ŘEKLI O TURNAJÍCH