Pomozte dětem s Českým teplem 2016

Padne hranice sedmi set tisíc!

/25. srpna, Beroun Golf Resort/

Ještě není konec, ale rekord padl! Po pátém turnaji charitativní série Pomozte dětem s Českým teplem v Berouně je součet letošních příspěvků pro dobrou věc impozantní: 635 400 korun, o deset tisíc víc než loni. A to letošní série jistojistě bilanci vylepší na závěrečném turnaji v Dýšině, kde přijde 13. září ke slovu Texas Scramble dvojic. Poprvé tak padne hranice sedmi set tisíc!
V Berouně čekalo na šedesátku hráčů krásné hřiště a ještě lepší počasí a možná i proto padl letošní rekord - 132 800 Kč. „Moc moc děkujeme a těšíme se do Dýšiny. A navíc věřím, že České teplo letošní příspěvky ještě trošku zaokrouhlí," usmívala se manažerka projektu Pomozte dětem Jana Vožechová, když přebírala symbolický šek z rukou ředitele IT Českého tepla Jana Krušiny. Ten ho mimochodem předával s velkým úsměvem, protože chvíli předtím bral druhé místo v „lepší" kategorii HCP 0-18,5. Ještě o dva body víc nasbíral Milan Baran, v kategorii 18,6-54 zvítězila Adéla Baxová.
Krom hráčů na stupních vítězů měli důvod k radosti také Zdeněk Koutník, to díky longest drive, Jiří Hofman, jenž zahrál nearest to the pin a byl vyhlášen nejlépe oblečeným hráčem turnaje, Jonáš Mencl, jenž přinesl přes triple na osmnácté jamce best brutto (31 brutto bodů, 78 ran), druhý dárkový koš si odvážející František Vašíček coby největší donátor, a také lucky player Barbora Lidická.
Gratulace všem, ale úplně všem, protože i tentokrát přispěli na dobrou věc opravdu všichni.

 

Kategorie HCP 0-18,5:
1. Milan Baran 37 bodů/84 ran
2. Jan Krušina 35/89
3. Marek Hlaváč 35/ -
Kategorie HCP 18,6-54:
1. Adéla Baxová 38/ 97
2. Tomáš Barčík 38/127
3. Jaroslava Mikešová 35/90

 

Foto: ZDENĚK SLUKA

 

 

ŘEKLI O TURNAJÍCH