Pomozte dětem s Českým teplem 2010

NEJDRAŽŠÍ BIRDIE V ŽIVOTĚ:)

/11. května, Golf Resort Karlštejn - České teplo pro kuře/

 Zahrát na Karlštejně čtyři birdie, snížit handicap a ještě přispět na dobrou věc coby největší mecenáš dne - to všechno zvládl na úvodním turnaji série České teplo pro kuře Miloslav Bouček. Šéf marketingu společnosti Diners Club International sice zahrál jediný par, hodnocený na turnaji stokorunovým vkladem na účet sbírkového projektu Pomozte dětem, ale zahrál čtyři nejdražší birdie v životě - každé ho stálo pět stovek! Suma sumárum tedy 2100 korun. "Peněženku jsem vyprázdnil pořádně, ale bylo to na perfektním turnaji, v příjemné společnosti a hlavně - pro dobrou věc. Takže toho nelituju. Jen škoda, že jsem ty berdíky nevyužil pro ještě lepší výsledek," usmál se Miloslav Bouček, jenž díky 37 bodům snižoval na 14,6 a skončil druhý v kategorii HCP 0-24. Druhým velkým dárcem byl šampion v desetiboji Roman Šebrle, jenž věnoval dětem osmnáct set korun. Náplastí mu bylo posbírání hned tří cen - za longest drive, nearest to the pin a triumf v nejlepší kategorii - 79 ran znamenalo 38 bodů a snížení handicapu na 7,0!

V ideálním golfovém počasí si na perfektně připraveném hřišti zahrálo 51 hráčů a jejich účast vypsala sbírkovému projektu Pomozte dětem šek na 74 950 korun. Jak vyplývá z výše uvedeného, na Karlštejně přispívali dětem za pary a birdie ti lepší hráči, zatímco v Dýšině sáhnou 2. června hlouběji do kapes především ti, kdo budou pálit do autu, lovit míče z vody a hrát z bunkerů. Spravedlnost musí být:)

"Ráda bych poděkovala všem hráčům, kteří dnes na Karlštejně na projekt Pomozte dětem přispěli, už úhradou startovného nebo i díky dobré hře," říkala s upřímnou radostí Alena Šváchová z Nadace rozvoje občanské společnosti, která projekt organizuje. "Zvláštní dík samozřejmě patří společnosti České teplo, která je generálním partnerem projektu. Těším se na další turnaje a na setkání s vámi," dodala po vyhlášení vítězů.

 

Kategorie 0-24:
1. Roman Šebrle 38 bodů/79 ran
2. Miloslav Bouček 37/89
3. Jaroslav Vokurka 35/91

 

Kategorie 24,1-54:
1. Lukáš Graman 53/-
2. Jan Krušina 41/120
3. Václav Viaček 39/107

 

 

 

ŘEKLI O TURNAJÍCH