Insurer of the Green 2017

Nadvláda skončila, teď kraluje Generali!

/6. září, Panorama Golf Resort/

Bez generála to neklaplo, pětiletá nadvláda České podnikatelské pojišťovny při DOCUCOM INSURER OF THE GREEN skončila. V Panorama Golf Resortu Kácov ji první zářijovou středu uťalo kvarteto pojišťovny Generali vedené ředitelem Pavlem Menclem. Dosavadního suveréna porazilo o pouhé čtyři pomocné (netto) body.
ČPP se tentokrát musela prvně obejít bez svého vůdce, generálního ředitele Jaroslava Besperáta, jehož do Kácova nepustily pracovní povinnosti. Ten ovšem sportovní zápal nezapřel: na vyhlášení výsledků dorazil alespoň jako divák a „své" čtveřici gratuloval k druhé příčce. Třetí skončila v konkurenci jedenácti týmů s odstupem pěti bodů Česká pojišťovna.
„Znovu to byl krásný turnaj, chci za to poděkovat organizátorům i všem hráčům," loučil se bezprostředně po rozdělení cen v zaplněné klubovně majitel společnosti Docucom Radek Hradil. V té chvíli, krátce před 18. hodinou, byl foyer stále ještě plný účastníků turnaje. Není divu: počasí bylo ideální, atmosféra velmi příjemná (a nejen díky rytmům kapely Botafogo a degustaci výtečných rakouských vín) a kvality zánovního hřiště bylo třeba do detailu rozebrat.
Většina hráčů ocenila, že každý tým mohl vybrat dvojici, která absolvovala turnaj na kárce. Na bugy se startovalo na jedničce Meadows, zatímco z úvodní jamky Forestu se šlapalo pěšky. „Díky za tenhle nápad, patřím k těm, kteří ho ocenili," usmíval se Radek Hradil.
V kategorii partnerů zvítězil tým AK Šafra a partneři před kvartetem Deloitte a Adastrou. Její generální ředitel Pavel Kysela (a mezi ženami Hana Kovářová) zahrál na jamce č.8 hřiště Meadows Longest drive, Nearest to the pin ukořistili Igor Viest a opět Hana Kovářová, Three pars challenge, nejlepší skóre na tříparech, zahrál Pavel Znišťal (12), Three hole master Tomáš Cziszár (11 ran na jamkách 6,7 a 8 hřiště Forest), best brutto mezi ženami přinesla Monika Hanušová a mezi muži Petr Horáček (38 bodů/70 ran), best netto Jitka Chizzola (39) a Robert Rott (53). „Šťastlivcem turnaje" se stal při 7. ročníku sedmý v celkovém pořadí Petr Orálek, jenž odjížděl s tuctem míčů Bridgestone ze série Tiger Woods.
Tak zase za rok!

 

Výsledky - pojišťovny: 1. Generali (Pavel Mencl, Petr Jelínek, Ladislav Klíma, Petr Kříž) 124 bodů/148 netto bodů, 2. ČPP 124/144 netto bodů, 3. Česká pojišťovna 119, 4. Kooperativa 111, 5. D.A.S. 108, 6. BNP Paribas Cardif 92, 7. Aegon 91, 8. Uniqa 77, 9. NN pojišťovna 73, 10. MetLife 71, 11. AXA 61
Partneři: 1. Šafra a partneři AK 116, 2. Deloitte 111, 3. Adastra 108, 4. Partners 106, 5. Bridgestone Golf 104.

 

 

Přihlášené týmy:

 

 

TITULÁRNÍ PARTNER

Multima

 

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

 

PARTNEŘI

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

ŘEKLI O TURNAJÍCH