Insurer of the Green 2015

ČPP of the Green?

/3. září 2015 / Golf Resort Konopiště/

A znovu 143 bodů! Kvarteto České podnikatelské pojišťovny triumfovalo v 5. ročníku Partners Insurer of the Green, turnaje čtyřčlenných družstev pojišťoven, totožným bodovým ziskem jako loni a na Konopišti vyhrálo turnaj počtvrté za sebou! Není divu: tři členové týmu zahráli přes 30 brutto bodů a ten čtvrtý dvacet. Tým MetLife ztrácel na druhé příčce 39 bodů, Česká pojišťovna na třetí dalších šest, stejně jako čtvrtá Pojišťovna České spořitelny.
„Nám se v poslední době v byznysu opravdu daří a tak nějak se nám povedlo tyhle úspěchy přenést i do sportu," usmíval se po vyhlášení nejlepších týmů a předání obřího putovního poháru kapitán vítězů a generální ředitel ČPP Jaroslav Besperát a po kratičké odmlce před zaplněnou terasou do mikrofonu dodal: „Už jsme vyhráli čtyřikrát, ale neulehčíme vám to, příště budeme chtít vyhrát znovu!"
Sluší se dodat, že letos se bojovalo o druhý putovní pohár, protože ten první zdobí rok právě „síň slávy" ČPP. Jako organizátoři turnaje jsme před rokem dodrželi úzus, že po třech triumfech v řadě patří pohár natrvalo šampionům. Otázka zní, zda bude únosné dodržovat to při skvělých výkonech týmu ČPP i nadále.:)
Turnaje na hřišti Radecký se letos zúčastnilo deset týmů pojišťoven a dvanáct družstev partnerů. V této kategoii zvítězilo družstvo Partners II před sdruženým týmem Selection Media/Eclipse a Top Hotels Group.
Insurer of the Green měl opět příjemnou atmosféru. Na hřišti se objevila řada špičkových manažerů finančních domů i firem, které turnaj zaštítily. Kořením byl - kromě nádherných cen a chutného rautu - také hole in one. Na jamce číslo 16 zahrál eso Martin Cinolter z pojišťovny Aegon, jenž si i díky tomu odnesl také cenu za tzv. Three par challenge, nejlepší brutto na tříparových jamkách.
Sluší se jmenovat vítěze vložených soutěží. KPMG Longest drive zahráli Monika Hanušová a Martin Hrivnák, Tony Trevis Nearest to the pin Iveta Uhrová a Jan Chvojka, Šafra a partneři AK Three par challenge Martin Cinolter, Pioneer Investments best netto zahrál Martin Háza, Docucom best netto mezi ženami Lucie Vintrová, Brand Gifts brutto mezi zaměstnanci pojišťoven přinesl Tomáš Ženíšek a mezi ženami Monika Hanušová.
Za rok půjde na Karlštejně zase o totéž: dokáže někdo porazit ČPP?

 

Výsledky - hlavní kategorie: 1. ČPP 143 bodů (Jaroslav Besperát, Martin Bešta, Ivan Dvořák, Tomáš Ženíšek), 2. MetLife 104, 3. Česká pojišťovna 98, 4. Pojišťovna ČS 98, 5. Allianz 91, 6. UNIQA 91, 7. AEGON 86, 8. Generali 78, 9. D.A.S. 64, 10. AXA 56.

Kategorie partneři: 1. Partners II 123, 2. Selection Media/Eclipse 112, 3. Top Hotels Group 107, 4. Partners I 105, 5. Tony Trevis 99, 6. Žijeme golfem/Fontana 94. (Pozn.: celkový zisk družstva tvoří dva nejlepší brutto výsledky/brutto body + netto výsledky třetího a čtvrtého hráče.)

 

 

 

Zúčastněné týmy:

 

TITULÁRNÍ PARTNER

Multima

 

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

 

PARTNEŘI

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

ŘEKLI O TURNAJÍCH