Insurer of the Green 2019

ČPP o prsa, zato už posedmé!

/5. září, Golf Resort Karlštejn/

Tenhle turnaj jako by patřil České podnikatelské pojišťovně. Někteří ji mocně nahánějí, D.A.S. je každoročně na dohled, ale ve finiši vždycky vyhraje ČPP. Pod „velením" generálního ředitele Jaroslava Besperáta ovládla i 9. ročník Insurer of the Green, turnaje čtyřčlenných týmů pojišťoven, který se hrál na Karlštejně; tentokrát o čtyři body před D.A.S. v čele s generální ředitelkou Jitkou Chizzolou. Třetí skončila se ztrátou jedenácti bodů předloni v Kácově vítězná Generali. V kategorii partnerů vyhrál tým Office Depot.
„Dneska jsem zahrál bídně, ale je to jako v byznysu - jde o to vybrat si dobrý tým. A to se mi i tentokrát povedlo," usmíval se po triumfu šéf vítězné ČPP, když potěžkal obří putovní pohár, kopii původního, který navždy zdobí jeho pracovnu. Pro příštích dvanáct měsíců dostane (znovu) „brášku". „Samozřejmě jsem rád, že jsme znovu vyhráli, ale šlo hlavně o to, abychom si dnešní den všichni užili a pobavili se. Myslím, že se nám to povedlo. Chci za to poděkovat organizátorům, znovu to byl perfektní turnaj."
9. ročník projektu, jehož generálním partnerem je Top Hotel Praha, se povedl i díky skvělému počasí, luxusně připravenému hřišti a špičkovému cateringu, který připravil právě titulární partner. Recept je jednoduchý: pestrost, kvalita a - hlavně nesmí nic dojít.:) „Jsme rádi, že u téhle prestižní akce můžeme být. A mám radost, že jsou účastníci i organizátoři spokojeni," usmál se před odjezdem z Karlštejna generální ředitel Top Hotelu Praha Radek Dohnal.
Ti nejlepší hráči si letos odváželi kufříky značky Thule, kamery do auta Mio MiVue, rollery Case Logic, poukázky na košile od salonu Portamento i luxusní rumy, whiskey či „bublinky", ale také čerstvě praženou kávu z nedaleké pražírny Co Bean.
Sluší se tedy zmínit jména těch nejúspěšnějších. Vězte, že Deloitte Longest drive zahráli Kateřina Ksandrová a Pavel Kysela, Adastra Nearest to the pin byli Kateřina Ksandrová a Stanislav Uma, Aeqoom best netto přinesla Vlaďka Prunerová a Toh Hotels Group best netto mezi muži Petr Jernek. Šafra a partneři Three hole master - nejlepší brutto na tříparech - doslova vykouzlil Miroslav Holub: dvakrát birdie a -2! Partners Three hole master, best brutto na jamkách 16-18, zahrál Petr Kovář, Multima Best netto mezi ženami přinesla Monika Hanušová a Sigma best brutto mezi muži Miroslav Holub. Nejlepším hráčem turnaje byl Daniel Václavek, jenž přinesl 76 ran a odcházel s tuctem míčů Bridgestone Tiger Woods.
Je to k nevíře, ale za rok se na Karlštejně uskuteční jubilejní desátý Insurer of the Green!
Výsledky - pojišťovny: 1. ČPP 145 bodů (Jaroslav Besperát, Miroslav Holub, David Pícha, Bořek Těžký), 2. D.A.S. 141, 3. Generali 134, 4. Česká pojišťovna 131, 5. BNP Paribas Cardif 128, 6. NN Blue 126, 7. ČSOB pojišťovna 123, 8. AXA 118, 9. Uniqa 112, 10. Colonnade109, 11. Merkur 56, 12. NN 34.
Partneři: 1. Office Depot 143 bodů, 2. Partners 140, 3. Economia 137.

 

Zúčastněné týmy:

 

 

TITULÁRNÍ PARTNER

Multima

 

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

 

PARTNEŘI

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

ŘEKLI O TURNAJÍCH