Pomozte dětem s Českým teplem 2015

A zase rekordní ambice!

/6. května 2015, Golf Resort Beroun/

Většina hráčů přijížděla těsně před startem; nad Berounem to vypadalo všelijak, jen ne na pěkný jarní den. Předpověď byla bídná: hodně vody. „Neslibujte, bude to už jen horší," říkal po registraci v Golf Resortu Beroun optimistickým organizátorům naoko nakvašeně Jiří Krása. Jenomže za hodinku déšť ustal a úvodní turnaj charitativní série Pomozte dětem s Českým teplem se i díky tomu po všech stránkách vydařil. Nota bene když hráči nastřádali pro sbírkový projekt 125 100 korun!
Hřiště privátního klubu Na Veselé bylo v perfektní kondici, a protože počasí se záhy po startu umoudřilo, 44 hráčů si premiéru po všech stránkách užilo. Což platilo i po návratu do klubovny. Raut byl totiž velmi chutný (zvláště pak gulášek a sladká tečka v podobě švestkových knedlíků s mákem) podobně jako ceny: bohatě naplněné dárkové koše nikoho neurazily a dva originální dorty v podobě kuřete, symbolu sbírkového projektu Pomozte dětem, přitahovaly pohledy dlouho před vyhlášením. Nakonec si je odnesli Jiří Krása, ten jako nejlepší hráč turnaje (29 brutto bodů, 79 ran), a Martin Arendáš, jenž se stal největším donátorem. V Berouně totiž přispěl na „pokutách" za dobrou i špatnou hru částkou 2 200 Kč. Ke skvělé náladě nakonec přispěl i fakt, že se po delší odmlce podíval na „bednu" i Václav Viaček, jednatel generálního partnera série, společnosti České teplo.:)
„Chtěla bych vám všem poděkovat, takový šek jsem dnes opravdu nečekala," říkala v samém závěru do mikrofonu v zaplněné klubovně manažerka projektu Pomozte dětem Jana Vožechová. Zdá se, že charitativní série bude mít letos znovu ambice, aby trhla loňský (finanční) rekord.

 

Kategorie HCP 0-18,6:
1. Michal Hátle 38 bodů/84 ran
2. Václav Viaček 38/88
3. Pavel Fischer 37/79

 

Kategorie HCP 18,7-54:
1. Libor Nevšímal 40/97
2. Barbora Lidická 35/ -
3. Pavlína Trepešová 33/97

 

Longest drive zahrála Jaroslava Mikešová, Nearest to the pin byl Milan Baran.

 

 

 

ŘEKLI O TURNAJÍCH