Pomozte dětem s Českým teplem 2011

ZNOVU NEJVYŠŠÍ ŠEK!

/30. srpna, Golf Resort Kunětická Hora/

Rekordních 64 hráčů, nádherné počasí, krásné hřiště, báječný raut a nejvyšší letošní šek - takový byl třetí turnaj série Pomozte dětem s Českým teplem na Kunětické hoře. "Mám radost, jaká je tady atmosféra a - samozřejmě i z šeku. Sto třicet dva tisíc pět set korun je zatím nejvíc, kolik jsme na jediném turnaji vybrali. Zdá se, že loňský čtvrt milion letos zdvojnásobíme," usmívala se Alena Šváchová z Nadace rozvoje občanské společnosti, která projekt Pomozte dětem! na starosti.
Hřiště na Kunětické hoře je se svými 98 bunkery pro charitativní turnaj, kde hráči za každý míč v pískové překážce zaplatí ve prospěch sbírkového projektu sto korun, jako stvořené.:) Připočtěte stokorunu za každou ránu do vodní překážky, za míč v autu, ale taky za par, k tomu dvě stovky za birdie a - to koruny přibývají...
"Mám z toho radost, a nejen proto, že na každém dalším turnaji vybereme pro sbírkový projekt víc peněz. Těší mě, že je o »kuře na golfu« zájem, že se hráči na turnaje těší a že mnozí z nich pokuty za hru ještě zaokrouhlí. Za to chci všem poděkovat," říkal po vyhlášení vítězů jednatel společnosti České teplo, titulárního partnera série, Václav Viaček a přidal zajímavou novinku: "Právě kvůli velkému zájmu jsme se rozhodli, že příští rok opět jeden turnaj přidáme, bude jich tedy celkem pět."
Sluší se dodat, že vítězi jednotlivých kategorií se stali Jana Trnková a Daniel Galandr a nejúspěšnějším hráčem dne byl Martin Beneš. Nejenže skončil třetí v kategorii HCP 0-21, ale přinesl i nejlepší brutto (84 ran) a zahrál longest drive. "Krásný turnaj, moc pěkný den. Dneska golf ohromně bavil," loučil se.
Největším donátorem turnaje se stal Pavel Borek, jenž zaokrouhlil 17 čárek v okénku pokut téměř dvojnásobně - na 3000 korun. Protože ale odjel předčasně, odnesl si dárkový koš pro hráče, který přispěl nejvíc ze všech, Ivan Martinča. I on zaokrouhloval a za 11 čárek zaplatil místo jedenácti set 2400 Kč.
A snad všichni, kdo odjížděli, se těšili na letošní derniéru 20. září v Beřovicích.

 

Kategorie 0-21:
1. Daniel Galandr 40 bodů/95 ran
2. Jan Havlůj 39/91
3. Martin Beneš 38/84

 

Kategorie 21,1-54:
1. Jana Trnková 41/-
2. Boris Plaňanský 37/88
3. Jitka Němečková 35/107

 

 

 

ŘEKLI O TURNAJÍCH