Insurer of the Green 2021

Zase ČPP. Poosmé!

/9. září, Golf Resort Karlštejn/

Je to ohraná písnička, ale kvartetu ČPP se na turnaji čtyřčlenných družstev pojišťoven Insurer of the Green nepochybně poslouchá skvěle. I letos, kdy se na Karlštejně hrál za účasti třinácti týmů pojišťoven 11. ročník populárního klání, jehož titulárním partnerem byla poprvé Multima, poskytovatel komplexních ICT řešení. Tým vedený tradičně generálním ředitelem Jaroslavem Besperátem tentokrát triumfoval s těsným náskokem před čtveřicí Generali České pojišťovny a Kooperativou. poosmé! Zbývající tři tituly utrhly v minulosti Uniqa, Generali a loni BNP Paribas Cardif.
Finále Insureru mělo tradičně kulisu šedesáti sedmdesáti hráčů, muselo se však obejít bez kapitána vítězů, který ze hřiště spěchal na důležité jednání České asociace pojišťoven. Dekorování nejlepších jednotlivců i týmů bylo dlouhé, cen byla přehršel.
Co je podstatné: turnaj měl i letos velmi příjemnou atmosféru, znovu mu přálo počasí a hrál se na skvěle připraveném hřišti. A kdo dorazil po osmnácti jamkách do klubovny, na toho čekal vskutku báječný raut Top Hotelu Praha. Od kančího guláše s bramboráčky po lívance a čokoládové lanýže to byla jedna báseň.
Ti, co se umístili, pak odjížděli s plnýma rukama. Krom skvěle vypadajících dárkových košů plných lahůdek z českých farem zaujaly designové vinotéky značky ETA, které si odváželi vítězové, nebo luxusní tašky/batohy THULE. Nejdůležitější ale byla karlštejnská nálada a všudypřítomná pohoda. Přispěly k i týmové „dresy", kterých bylo zase o něco víc než před rokem. Kvarteta NN pojišťovny a Multimy si za dokonce odnesla lahve dvanáctileté Old Pulteney od whiskerie Fous Spirits.
Tak zase za rok. A týmový dress code vítán!:)

"Užili jsme si tady krásný den a věřím, že to příští rok zopakujeme. Jsem ráda, že je Multima generálním partnerem Insureru, protože je to krásný turnaj. Šťastnou cestu domů a krásný večer," loučila se s účastníky Jindra Tumová, ředitelka Multimy.
A kdo že si odvážel z Karlštejna ceny? Ty za Deloitte longest drive brali Barbora Plesníková a Daniel Knebl, Adastra nearest to the pin zahráli Jindra Tumová a Michal Řezníček, Opero best netto přinesl David Pícha (47 netto bodů), Top Hotels Group best netto mezi ženami Marcela Vacková (41), Šafra a partneři Three pars challenge - nejlepší brutto na tříparech - zahrála Vladimíra Lubojacká (12), Partners three hole master - nejlepší součet na jamkách 16, 17 a 18 - Mikuláš Přibyl (12), Cupra best netto mezi ženami z pojišťoven Daniela Nováková a mezi muži Miroslav Holub, ETA best brutto na rány přinesl Matěj Kemr (76) a Fancy Diamonds Lucky Playerem byl Zbyněk Kemr.
Výsledky - pojišťovny: 1. ČPP 147 netto bodů (Jaroslav Besperát, Miroslav Holub, David Pícha, Bořek Těžký), 2. Generali Česká pojišťovna I 145 bodů, 3. Kooperativa 144, 4. Direct pojišťovna 142, 5. Slavia pojišťovna 142, 6. D.A.S. 141, 7. Allianz 137, 8. BNP Paribas Cardif 136, 9. NN 133, 10. Generali Česká pojišťovna II 132, 11. Colonnade 128, 12. ČSOB pojišťovna 112, 13. Uniqa 101.
Partneři: 1. Deloitte 144 bodů, 2. Partners 136, 3. Bridgestone Golf 136, 4. Top Hotels Group 134, 5. Multima 131, 6. Šafra a partneři 126.

 

Zúčastněné týmy:

Zúčastněné týmy

 

 

TITULÁRNÍ PARTNER

Multima

 

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

 

PARTNEŘI

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

ŘEKLI O TURNAJÍCH