Pomozte dětem s Českým teplem 2014

Tučný šek a úžasné dorty

/14. května 2014, Golf Mladá Boleslav/

Odstartováno! V Mladé Boleslavi byl rozehrán 6. ročník charitativní série Pomozte dětem s Českým teplem. A bylo to ve velkém stylu: šedesátka hráčů nashromáždila během osmnácti jamek na startovném a tradičních „pokutách" za dobrou i špatnou hru 114 300 korun. Ideální předpoklad k tomu, aby i v letošním ročníku padla půlmilionová hranice.
Na hřišti byly k vidění kulichy a teplé bundy, ve stánku s občerstvením šel na dračku čaj (ale i klobásky), bylo chladno a hodně větrno, ale výsledkům ani turnajové atmosféře to nijak neublížilo. V klubovně pak poutaly kromě luxusního rautu největší pozornost dva nádherné dorty v golfovém designu, každý o váze šesti kil. Šlo o novinku letošních turnajů, odměnu pro nejlepšího hráče a největšího donátora. V samém závěru si je odnášeli Ondřej Beneš (za 22 brutto bodů) a Pavel Klement, jenž na hřišti utratil rovné dva tisíce korun.
V jednotlivých kategoriích vyhráli Jaroslav Trepeš a Bronislav Bůšek, Nearest to the pin byl na jamce č. 12 František Vilimovský a Longest drive zahrál na pětce Jiří Hofman. Petr Turek, jednatel společnosti České teplo, která projekt zaštiťuje, po vyhlášení nejlepších hráčů a předání symbolického šeku do rukou Kateřiny Tomášové z Nadace rozvoje občanské společnosti netajil spokojenost. „Jsem opravdu rád, že jste přijali pozvání na náš turnaj a že jste přispěli tak fantastickým způsobem dětem, které to potřebují. Letos jsme naši podporu rozšířili o pomoc týraným dětem, proto dvojnásob těší, že jsme začali takovým způsobem. Děkuji vám za to."

 

Kategorie HCP 0-23:
1. Bronislav Bůšek 40 bodů/93 ran
2. Pavel Chudoba 38/93
3. Jan Krušina 36/91

 

Kategorie HCP 23,1-54:
1. Jaroslav Trepeš 39/98
2. Vít Gabriel 39/101
3. Radek Dohnal 38/104

 

 

 

ŘEKLI O TURNAJÍCH