Bank of the Green 2018

TŘINÁCTKA? PRO ČSOB ŠŤASTNÁ

/7.června, Golf Resort Karlštejn/

Nešťastná třináctka? Pro ČSOB určitě ne! Její kvarteto, které se do turnaje vrátilo po roční pauze, totiž ovládlo 13. ročník BANK OF THE GREEN na Karlštejně, jehož generálním partnerem byla společnost Adastra. V týmu vítězů se zaskvěl Jan Hlávka, jenž zahrál 38 brutto bodů, a Martina Jančoková; ta jich přidala 25 a brala i čtyři individuální ceny. Svým dílem přispěl i „special guest" Ondřej Hejma, jehož velmi solidních 34 netto bodů triumf pojistilo. Na druhém místě skončila v konkurenci jedenácti družstev Raiffeisenbank II. a na třetím ČNB.
„Hrála jsem Bank of the Green poprvé a moc se mi líbil. Měl atmosféru a vnímala jsem jeho tradici; mnozí kolegové hráli několikátý ročník, u jednotlivých bank byly zapsané roky, kdy zvítězily. Je skvělé, že se to teď povedlo nám," usmívala se Premium bankéřka ČSOB Martina Jančoková a chválila parťáky z týmu: „Honza Hlávka zahrál fantasticky, na naší výhře velký podíl. jsem si zase užila hru s Ondřejem Hejmou, je to velký pohodář. Před prvním drivem jsme si dali na uvolnění pivo a pak hráli úplně bez stresu."
Karlštejn byl v třicetistupňovém vedru pro téměř stovku hráčů těžkou zkouškou, přesto se zpočátku pomalejší tempo během turnaje vystupňovalo a před pátou odpoledne se rozdávaly ceny. Tradičně jich byla přehršel - od luxusních kufříků a tašek značky Thule přes dárkové koše po vybrané sady Via Delicia a stylové bedýnky s víny z Bojanovského sklepa. Tradiční byl i výtečný catering od Top Hotelu Praha a příjemné tóny kapely Botafogo Jana Jiráně. Taky jednotný a velmi osvěžující dress code některých týmů - například Raiffeisenbank nebo J&T Banky. A soutěživost.
„Právě tohle se mi - krom velmi příjemné atmosféry - na Bank of the Green líbí. A dnes jsem měl možnost sledovat tenhle náboj turnaje družstev naživo," usmíval se po dekorování nejlepších Pavel Kysela, generální ředitel společnosti Adastra a sám člen vítězného týmu v kategorii partnerů. V karlštejnské klubovně bylo v té chvíli stále ještě na sedmdesát hráčů, což je na současných turnajích velká výjimka.
Sluší se dodat některá fakta. Tedy: nejlepší výsledek kola - 68 ran, 40 brutto bodů - přinesl Vojtěch Kostelka hrající v barvách Raiffeisenbank I, nejlepším bankéřem byl Jan Hlávka z ČSOB (70 ran, 38 brutto bodů). KPMG Nearest to the pin zahráli Martina Jančoková (ČSOB) a Petr Mašek (ČS), Šafra a partneři AK Longest drive Martina Jančoková a Miroslav Rája (Partners). Docucom ocenil best netto mezi ženami: Lenku Novákovou (Adastra, 34 bodů), Martinu Jančokovou (34) a Michaelu Hromádkovou (Economia, 32), Amundi best netto mezi muži zahrál Jan Hlávka (42). Idemia best brutto mužem byl Vojtěch Kostelka (44), obří koš od Top Hotelu Praha získala za 25 bodů mezi ženami Martina Jančoková. Partners Three hole master se stal Jiří Gut (ČNB) a Sigma Consulting Group ocenila za Three pars challenge Michala Znojila z J&T Banky (12 ran).
Těšíme se na 14. ročník Bank of the Green!

Výsledky - kategorie bank: 1. ČSOB (Jan Hlávka, Ondřej Hejma, Ivan Hoda, Martina Jančoková) 126 bodů, 2. Raiffeisenbank II 124, 3. ČNB 121, 4. Raiffeisenbank I 121, 5. J&T Banka II 114, 6. UniCredit Bank 112, 7. KB 110, 8. Sberbank 106, 9. Česká spořitelna 101, 10. J&T Banka I 93, 11. Expobank 91. Kategorie partnerů: 1. Adastra (Tomáš Csiszár, Michal Grund, Pavel Kysela, Lenka Nováková) 120, 2. Docucom 115, 3. GolfProfi/Office Depot 104, 4. Partners 104, 5. Amundi 97, 6. Šafra a partneři AK 6.

 

Zúčastněné týmy:

 

 

 

TITULÁRNÍ PARTNER

CUPRA

 

CO-PARTNER

CZECH TOP 100

 

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

 

PARTNEŘI

DILNASTORE
GOLF4YOU shop
ETA
VEBA
ZON

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

ŘEKLI O TURNAJÍCH