Pomozte dětem s Českým teplem 2012

Stovka smazala „ztrátu“

/12. června, Golf Resort Karlštejn/

Pokud někoho při úvodním turnaji v Mladé Boleslavi zarmoutilo, že kýžená stotisícová hranice zůstala na dohled, na Karlštejně měl důvod k úsměvům. Druhý turnaj charitativní série Pomozte dětem s Českým teplem přinesl díky startovnému a „pokutám" 109 200 korun a v součtu obou turnajů tak padla plánovaná dvoustovka.
Turnaj se po všech stránkách vydařil, počasím počínaje a hřištěm ve výtečné kondici konče. A tak došlo (tradičně) na jediný povzdech, se kterým přišel jednatel generálního partnera série i sbírkového projektu Pomozte dětem Václav Viaček. „Nelíbila se mi první devítka, tu bych prosil pro zářijový turnaj poupravit, když ne přestavět," smál se při vyhlašování nejlepších hráčů turnaje. (Je to sice poněkud neslušné, ale zkrátka je třeba dodat, že z dvaatřiceti hráčů v jedné z kategorií skončil devětadvacátý.:))
Stojí za zmínku, že se neomluvil jediný z 56 přihlášených hráčů, což byl základ skvělého výsledku. Turnaj byl svižný, raut báječný a hráči štědří - mnozí tradičně zaokrouhlili dar sbírkovému projektu Pomozte dětem výrazně nahoru. Krásný dárkový koš si jako největší donátorka (2 500 Kč) odnesla Henrieta Martinčová, nejlepším hráčem turnaje se stal s počtem 84 ran Pavel Vítovec, Longest drive přinesl Tomáš Petana a Nearest to the pin byla Henrieta Martinčová.
Série, která pomáhá dětem, pokračuje uprostřed prázdnin v Mariánských Lázních.

 

Kategorie 0 - 22:
1. Pavel Uher (40 bodů/91 ran)
2. Milan Čech (39/87)
3. Tomáš Blažek (36/92)

Kategorie 22,1 - 54:
1. Libor Nevšímal (45/ -)
2. Roman Svoboda (45/108 ran)
3. Jan Krušina (40/100)

 

 

ŘEKLI O TURNAJÍCH