Pomozte dětem s Českým teplem 2012

Sto tisíc jako tradice?

/23. července, Royal Golf Club Mariánské Lázně/

"Kuře" zavítalo v červenci poprvé do Mariánských Lázní a hřiště královského klubu mu mimořádně svědčilo. Za nádherného golfového počasí vyrazila na hřiště podpořit sbírkový projekt Pomozte dětem necelá šedesátka hráčů. "Předjezdce" jim obstaral profesionál Jiří Janda - ten coby ranní ptáče vyrazil z jedničky po sedmé hodině a než odstartovali první hráči, hlásil, že greeny jsou k nepoznání od včerejších, mnohem lepší a taky mnohem rychlejší. A tak se "kuře" tetelilo blahem, kolik asi v Mariánkách vybere.
Netřeba nikoho napínat, znovu padla stovka! Na startovném a pokutách se vybralo 102 100 korun, a tak i letošní série Pomozte dětem s Českým teplem, která pět turnajů a skončí 18. září na Karlštejně, razantně vykročila k pokoření půlmilonové hranice.
"Hřiště bylo krásné, ale těžké, a tak jsem znovu příjemně překvapen. Sto dva tisíce, to je nádherné číslo a chci vám všem poděkovat," neskrýval v klubovně radost Václav Viaček, jednatel společnosti České teplo, když symbolický šek předával zástupkyním Nadace rozvoje občanské společnosti. Sluší se dodat, že největším donátorem byl v Mariánských Lázních Miroslav Vítovec, jenž si odnesl nádherný dárkový koš plný italských lahůdek, podobně jako Pavel Kysela, jenž přinesl best brutto, 82 ran, a krom toho získal i cenu za longest drive a vyhrál kategorii HCP 0 - 20.
K pohodě na terase přispělo nejen sluníčko, ale také chutný raut a především báječná atmosféra. Ta je ostatně na "kuřeti", které proslulo vpravdě rodinnou atmosférou, tradicí. V Dýšině tomu 22. srpna nepochybně nebude jinak.

 

Kategorie 0 - 20:
1. Pavel Kysela (39 bodů/82 ran)
2. Daniela Vilimovská (37/89)
3. Milan Čech (35/88)


Kategorie 20,1 - 54:
1. Vít Gabriel (40/ -)
2. Pavel Šiška (38/97)
3. Miloslava Kojzarová (36/106)

 

 

ŘEKLI O TURNAJÍCH