Bank of the Green 2024

Šestý triumf Raiffeisenbank. Supertěsný!

/4. června, Panorama Golf Resort/

Nejlepší golfisty mezi bankéři Raiffeisenbank! Její první tým totiž vyhrál 19. ročník Cupra Bank of the Green presented by Czech Top 100 na Panoramě, zatímco druhé kvarteto skončilo těsně třetí! Na druhou příčku se protlačil tým obhájce titulu z Karlštejna 2023 ERSTE Private Banking s ředitelem Tomášem Petrem.

V Kácově byla na výtečně připraveném hřišti (Forest & Meadows) na titul největší tlačenice v historii; o triumfu Raiffeisenbank, šestém v historii turnaje, před kvartetem ERSTE Private Banking, rozhodovalo při shodném součtu 131 netto bodů teprve pomocné kritérium, podobně jako o třetí příčce Raiffeisenbank II před družstvem České národní banky (oba 130 netto bodů)!

„Na téhle těžké kombinaci devítek trochu zmizela nevýhoda nás singlistů, pro které je těžké přinést čtyřicet bodů nebo dokonce víc; byli jsme v týmu tři. Vrátily se mi vzpomínky na někdejší ultrasportovní duch, kdy se do výsledku počítaly dva nejlepší brutto výsledky. A taky jsme měli šťastnou ruku při sestavování týmů,“ usmál se kapitán vítězů Filip Rous, šéf bankovního týmu large corporate. A taky hráč se singl handicapem, který byl i u pátého triumfu „Raiffky“ na Case Sereně 2016. Tentokrát přispěl 37 netto body, nejlepším výsledkem z kvarteta. „Takhle dobře zahraju třikrát čtyřikrát do roka, takže jsem spokojen,“ dodal chvíli předtím, než celý jeho tým naskákal do jezírka před klubovnou, neb tuhle tradici nelze nikdy opomenout. A před odjezdem z Kácova ještě tradiční turnaj pochválil.

„Jsem rád, že se díky Bank of the Green každý rok scházíme, líbí se mi, jak společně řešíme sestavy, týmová trička… Pro je to jeden z nejhezčích turnajů za rok, ve všech ohledech na úrovni, od organizace po pěkné ceny a skvělý catering. A pochopitelně jsme rádi, že máme znovu pohár, v naší hlavní recepci v 18. patře se bude určitě vyjímat.“

V kategorii partnerů zvítězilo suverénně kvarteto značky Eta před druhým týmem Cupry a družstvem GolfShop4You. Nejlepší pozvánkou k jubilejnímu 20. ročníku Bank of the Green je ale to, že se turnaj ve všech směrech povedl. Vlastně jako tradičně.:)

Výsledky – banky: 1. Raiffeisenbank I 131 bodů (Filip Rous, Michal Kroupa, Hynek Příhoda, Ondřej Plch), 2. ERSTE PB 131, 3. Raiffeisenbank II 130, 4. ČNB 130, 5. NEY 127, 6. KB I 122, 7. J&T Banka I 120, 8. KB II 119, 9. J&T Banka II 117, 10. Banka Creditas 115, 11. ČSOB 114, 12. Česká spořitelna 113.

Partneři: 1. ETA 143 bodů, 2. Cupra II 134, 3. GolfShop4You 129, 4. Idemia 114, 5. Top Hotel 114, 6. Bigmedia 113.

 

Zúčastněné týmy:

 

Přihlášené týmy (k 3.dubnu)

 

TITULÁRNÍ PARTNER

CUPRA

 

CO-PARTNER

CZECH TOP 100

 

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

 

PARTNEŘI

DILNASTORE
GOLF4YOU shop
ETA
VEBA
ZON

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

ŘEKLI O TURNAJÍCH