RAIFFEISENBANK OBHÁJILA TITUL

/středa 27. srpna, Karlštejn/

Česká národní banka Česká spořitelna Komerční banka GE Money Bank ČSOB ING Wholesale banking Raiffeisenbank Bawag Bank Poštovní spořitelna Citibank Jet Banka UniCredit Group Hypoteční banka

Po všech stránkách nejvydařenější III. ročník turnaje družstev bankéřů vyhrál v rekordní konkurenci devatenácti družstev na Karlštejně tým Raiffeisenbank, který v naprosto stejné sestavě obhájil triumf z roku 2007. Na druhou příčku skočila loni nevýrazná GE Money, třetí skončila Citibank. Lesk dodala turnaji opět účast prezidenta Václava Klause, jenž převzal šek na 100 tisíc korun pro Nadační fond a také předal ceny nejlepším týmům v kategorii partnerů, a guvernéra Zdeňka Tůmy. Ten dekoroval nejlepší týmy v hlavní kategorii a vítězi věnoval pamětní zlatou minci. Mezi hráči byla opět řada špičkových manažerů bankovních domů, mj. Rolf-Jan Zweep, generální ředitel ING, Roman Pospíšil, generální ředitel Pioneer Investments v dresu UniCredit Group a řada výkonných ředitelů a členů představenstev. Tým Raiffeisenbank vedl za vítězstvím opět výkonný ředitel Martin Bláha, jenž přispěl družstvu 27 brutto body!


"Normálně hrajeme golf hlavně pro zábavu, ale tento turnaj bereme hodně prestižně. Jsme proto rádi, že se nám ho opět podařilo vyhrát," neskrýval nadšení Martin Bláha, člen představenstva Raiffeisenbank. "Vzniká pěkná tradice, oproti loňsku se sešla zase větší konkurence, je to skvělá příležitost se s ostatními poměřit," říkal ředitel IT oddělení GE Money Petr Beneš. A marketingový ředitel stejné banky Ian Forrest, hráč s HCP 2,2, chválil: "Organizátoři odvádějí skvělou práci! Hraje se na perfektním hřišti, je to zkrátka prvotřídní turnaj a věřím, že ho jednou vyhrajeme." Turnaj bankéřů ocenili i Václav Klaus a Zdeněk Tůma. "Myšlenka turnaje se mi moc líbí a organizátorům jsem loni slíbil, že ji letos podpořím zlatou pamětní mincí České národní banky pro vítězný tým. A slib jsem splnil," řekl Tůma, jenž zástupce Raiffeisenbank obdaroval mincí s motivem řetězového mostu ve Stádlci u Tábora z cyklu Kulturní památky technického dědictví. Václav Klaus připojil: "Jsem rád, že prestiž turnaje stoupá. Je to evidentní podle počtu aut účastníků, která se nevešla na parkoviště, ale musela stát i vedle na louce," usmál se.


Spokojenost neskrýval ani obchodní ředitel titulárního partnera - softwarové společnosti Empire, Ondřej Lubovský. "Považujeme za čest být partnerem Bank of the Green, jehož se účastní spousta našich zákazníků. Většina z nich se totiž rekrutuje z bankovního sektoru a my jsme rádi, že tímto způsobem můžeme podpořit naše dobré vztahy."
Tak zase za rok, možná s několika zajímavými změnami...

Výsledky Bank of the Green 2008

Hlavní kategorie: 1. Raiffeisen Bank 88 bodů (Martin Bláha, Richard Skácel, Jan Petrák, Petr Žák), 2. GE Money 69 (Ian Forrest, Martin Kratochvíl, Jan Novotný, Petr Topinka), 3. Citibank II 67 (Juraj Barbuščák, Stanislav Nestrašil, Filip Rous, Martin Strauch), 4. Bank of Tokyo 66, 5. Česká spořitelna 63, 6. KB 63, 7. ČNB 62, 8. UniCredit 62, 9. Raiffeisenbank II 59, 10. ČSOB 56, 11. Citibank I 50, 12. ING I 39, 13. Bawag Bank 35, 14. Hypoteční banka 34, 15. Poštovní spořitelna 31, 16. GE Money II 25, 17. J&T Banka 24, 18. Česká spořitelna >24< 23, 19. ING II 12.

Kategorie partneři: 1. ZAPA 65 bodů (Petr Jirásek, Ivan Martinča, Antonín Stokláska, Martin Zlocha), 2. Empire II 54 (Tomáš Černý, David Enc, Martin Holub, Michal Kavale), 3. Rellox 51 (Petr Farkaš, Richard Meier, Per Hansson, Jan Rejcha), 4. EuroAWK/Eclipse 51, 5. Golf USA 51, 6. Empire I 51, 7. Diners Club, 8. Economia 40, 9. Holiday Inn, 10. Xerox 26, 11. České teplo 18.

Vložené soutěže: ZAPA longest drive - Eva Filipová a Jan Cimburek, České Teplo nearest to the pin - Karin Barešová a Martin Bláha, Rellox nejlepší brutto výsledek/žena - Lucie Šarochová, Xerox nejlepší brutto výsledek/muž - Tomáš Sokolovský, Case Logic nejlepší netto/žena - Lenka Příhodová, Holiday Inn nejlepší netto/muž - Jan Vondráček, Diners Club three hole master - Tomáš Černý.

 

 

 

TITULÁRNÍ PARTNER

CUPRA

 

CO-PARTNER

CZECH TOP 100

 

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

 

PARTNEŘI

DILNASTORE
GOLF4YOU shop
ETA
VEBA
ZON

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

ŘEKLI O TURNAJÍCH