Příjemná premiéra v Dýšině

/31. května 2007, Golf Park Plzeň/

Golf Park Plzeň v Dýšině se při prvním turnaji UniCredit Group Celebrity Golf Cup 2007 presented by Pioneer Investments předvedl v celé kráse: poslední květnový čtvrtek bylo hřiště v luxusním stavu a vyšperkované velkorysé zázemí včetně ideálního počasí připravilo téměř stovce hráčů nádherný den. Snad i proto vydrželi téměř všichni do večerního vyhlášení výsledků. I když - skvělý raut, špičková argentinská vína Pascual Toso, zmrzlina Mövenpick a dívčí hudební skupina The Apples k tomu, že se drtivá většina hráčů výrazně zdržela, přispěly nepochybně také.


"
Byl to velmi příjemný den, i když o svém výsledku bych tady nerad mluvil," usmíval se při dekorování vítězů zástupce titulárního partnera, skupiny UniCredit Group, pan David Grund, generální ředitel HVB Bank. Prapor rodiny však držela jeho manželka Marie, která skončila v kategorii HCP 37-54 na třetím místě.


"Byl to opravdu velmi vydařený den se vším všudy, jsem rád, že většina hráčů i hostů odjížděla spokojena," těšilo ředitele promotérské společnosti Putt PD Pavla Vilimovského.

 

Kategorie 0-18,4:
1. Rudolf Hanták 39 bodů/85 ran
2. Jan Bajer 35/-
3. Petr Damborský 35/91

 

Kategorie 18,5-36:
1. Jiří Ponikelský 42/90
2. Martin Holub 41/90
3. Jiří Kula 41/95

 

Kategorie 37-54:
1. Vlastimil Čermák 57/-
2. Georg Hanták 44/-
3. Marie Grundová 43/105

 

Vloženou soutěž EMPIRE nearest to the pin vyhrál Jan Tlačbaba, nejdelší odpaly v ZAPA longest drive předvedli Marcela Blažková a Jan Bajer, soutěž Sony Ericsson three hole master, nejlepší výsledek na třech vybraných jamkách, vyhrál Rudolf Hanták, jenž přinesl i nejlepší brutto výsledek v soutěži Paláce Flóra - 85 ran.

 

ŘEKLI O TURNAJÍCH