Insurer of the Green 2011

Premiéru ovládla UNIQA

/25. srpna, Golf Resort Karlštejn/

Putovní trofej ze skláren Rückl Crystal si jako první vystaví ve svém sídle pojišťovna UNIQA. Její kvarteto ve složení Lucie Urválková, Zbyněk Veselý, Roman Lain a Petr Žák získalo v premiéře turnaje čtyřčlenných družstev Insurer of the Green na Karlštejně nejvyšší počet bodů. Druhý skončil v turnaji tým ČPP a třetí ING.
"Chtěli jsme si užít den na golfu a pokusit se o co nejlepší výsledek; obojí nám vyšlo, takže jsem spokojená," usmívala se jediná žena v týmu vítězů Lucie Urválková a složila poklonu pořadatelům: "Tenhle turnaj je výborný nápad a organizace byla po všech stránkách perfektní."
Ve stříbrném týmu ČPP hrál i generální ředitel pojišťovny Jaroslav Besperát. "Moc dobrý nápad, jsem pro každou podobnou špatnost," usmíval se v klubovně a neskrýval dobrou náladu: "Zahrál jsem birdie ze dvaceti metrů, to se nestává každý den, navíc jsme skončili druzí."
Ocenění ale zaslouží všichni hráči. Obejít v karlštejnské výhni všech osmnáct jamek chce solidní kondici, přestože zásobování tekutinami fungovalo na hřišti výtečně. V klubovně zase všechny potěšil chutný raut, francouzská vína a luxusní skotská whisky, o příjemnou atmosféru se starala skupina Botafogo Jana Jiráně.
"Moc příjemný turnaj. V byznysu jsme konkurenti, ale tady jsem žádnou rivalitu nevnímal. Je to fajn myšlenka a perfektní možnost potkat se s kolegy i s dodavateli v neformálním prostředí," říkal generální ředitel České pojišťovny Pavel Řehák, jenž hrál svůj první turnaj a přinesl fantastických 62 netto bodů!

Spokojen byl i Radim Lukeš, senior partner společnosti Partners, která turnaj zaštítila. „Lidé z pojišťoven se dosud potkávali především na oficiálních akcích. Tento turnaj je první příležitostí setkat se i mimo kancelář. Bylo znát, že si toho považovali a užívali si to, skvěle se mezi sebou bavili."
Pokud to podobně cítila i většina zúčastněných, pak se I. ročník Insurer of the Green opravdu vydařil.

 

Výsledky - hlavní kategorie: 1. UNIQA 96 bodů, 2. ČPP 82, 3. ING 75, 4. AEGON I 67, 5. Česká pojišťovna 63, 6. Allianz II 62, 7. Allianz I 57, 8. Generali 54, 9. AXA I 52, 10. AXA II 51, 11. D.A.S. 37; týmy Wüstenrot, AEGON II a Kooperativa nebyly hodnoceny.
Partneři: 1. Havel, Holásek & Partners 98, 2. Partners II 92, 3. OpenOne 87, 4. Eclipse 79, 5. Partners I 78, 6. Profinit 62, 7. KPMG 61, 8. Economia 60, 9. Top Hotels Group 56, 10. VEBA/All4Golf 53, 11. České teplo 46.
(Pozn.: celkový zisk družstva tvoří tři nejlepší brutto výsledky/brutto body + netto výsledek čtvrtého hráče.)

 

Loga bank

 

TITULÁRNÍ PARTNER

Multima

 

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

 

PARTNEŘI

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

ŘEKLI O TURNAJÍCH