Golf dobré vůle 2024

Poprvé s dvojkou na začátku

/11. června, Panorama Golf Resort/

Úspěšných charitativních projektů spojených s golfem je v Česku několik. GOLF DOBRÉ VŮLE by aeqoom se mezi během pěti let trvání velmi rychle zařadil. A to nejen originálním výběrem „pokut“ přímo na hřišti, ale i rodící se tradicí, velmi příjemnou rodinnou atmosférou a také neustále rostoucími finančními příspěvky. Ten poslední je opět šestimístný, ale poprvé začíná dvojkou. Šedesátka hráčů totiž na pátý pokus v Kácově přispěla Výboru dobré vůle – Nadaci Olgy Havlové na pohybovou terapii pro děti s neurologickými problémy sumou 217 347 korun!

 „Chci vám všem moc poděkovat za účast a za to, že jste podpořili naši nadaci. Loni jsme díky tomuto turnaji pomohli deseti rodinám, letos jich bude patnáct,“ říkala krátce po dekorování nejlepších hráčů turnaje a předání symbolického šeku ředitelka Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové Monika Granja.

Pod touhle pozitivní zprávou jsou podepsáni všichni účastníci turnaje, někteří ale přesto tučnějším písmem; to proto, že startovné a zmíněné „pokuty“ za dobrou i špatnou hru, které vyznačovali čárkami do speciální skórkarty, zaokrouhlili více či méně významně směrem nahoru. Tak jako ředitel Top Hotelu Praha Radek Dohnal, který si z Kácova odvážel tradiční ocenění pro největšího donátora turnaje.

Mezi hráči tradičně nechyběl bývalý guvernér ČNB Zdeněk Tůma, člen dozorčí rady Výboru dobré vůle, Ivan Gabal, řada špičkových manažerů, osmnáct jamek pro dobrou věc si přijel zahrát také nejúspěšnější český horolezec Radek Jaroš. V závěru 5. ročníku GOLFU DOBRÉ VŮLE by aeqoom se pak na Panoramě hojně a opakovaně tleskalo. Nejen vítězům, nejen za skvělé výsledky, a nejen za parádní skok do jezírka, který předvedli Vladimír Bárta a Jitka Chizzola. Potlesk doprovodil i slova iniciátora projektu Radka Hradila, předsedy správní rady skupiny aeqoom.

„Mám radost, že náš turnaj není batoletem, ale že úspěšně roste. Je to díky vám všem. Chci proto poděkovat za podporu, za to, že berete GOLF DOBRÉ VŮLE jako tradici a že jste pro něj opět našli místo ve svých diářích. A budu se těšit, že se tady znovu potkáme v červnu příštího roku.“

Sluší se dodat, že krom dobré věci šlo na Riveru a Forestu i o dobrý golf. Longest drive zahráli Michal Oravec a Markéta Houštecká, nearest to the pin byli František Vrabel a Barbora Lidická a best brutto přinesli Michal Oravec (84 ran) a Jitka Chizzola (84). A vítězi jednotlivých kategorií se stali Jitka Chizzola před Monikou Hášovou (kat. HCP 0-22), resp. trio Vladimír Bárta, Tomáš Fuksa a Ondřej Svoboda (HCP 22,1-54), které nasbíralo shodně 51 netto bodů!

Tak zase za rok na Panoramě.

 

GENERÁLNÍ PARTNER

aeqoom

ŘEKLI O TURNAJÍCH