Insurer of the Green 2023

Poprvé Direct!

/5. září, Golf Resort Karlštejn/

MULTIMA Insurer of the Green zapsal po letech nového vítěze. Černým koněm 13. ročníku turnaje se na Karlštejně stalo kvarteto Direct pojišťovny s kapitánem Jiřím Doubravou a skvěle hrajícím Ivanem Špirakusem, jenž přinesl 44 netto bodů. „Jsme rádi, že jsme vyhráli a ceníme si turnajového ducha fair play. A pro ty, kdo by chtěli někdy v budoucnu zvednout pohár, mám jediné doporučení: angažujte do týmu Ivana Špirakuse," smál se s putovním pohárem v rukou Doubrava, obchodní ředitel Direct pojišťovny. Ta zvítězila ziskem 138 netto bodů s náskokem čtyř bodů před druhým týmem Generali České pojišťovny a šesti před třetí ČPP, která drží největší počet triumfů v turnaji (8).
Třináctý ročník se vydařil nad očekávání: za překrásného golfového počasí se na Karlštejně sešlo 88 hráčů; v hlavní kategorii soupeřilo 13 týmů pojišťoven a mezi hráči se tradičně objevili generální ředitelé některých z nich. ČPP reprezentoval Pavel Wiesner, D.A.S. pojišťovnu Jitka Chizzola, Cardif Zdeněk Jaroš a Colonnade Dominik Štros. Prestižní, ale v mimořádně přátelské atmosféře hraný turnaj, vyšperkoval skvělý raut Top Hotelu Praha, dobrá vína i káva z králodvorské pražírny Co-bean. Terasa byla do páté hodiny odpolední zcela zaplněná, stejně jako restaurace při dekorování nejlepších týmů i jednotlivců. Jména těch nejlepších najdete níže.
Cupra Longest drive zahráli na jamce č.17 Daniela Nováková a Vladimír Zapotil, BigMedia Nearest to the pin na jamce č.12 Monika Hanušová a Jan Lukáš. Největším počtem brutto bodů se v soutěži Top Hotelu Praha blýskli Martin Bešta (37, 71 ran!) a Daniela Nováková (25), Multima best netto přinesli Ivan Špirakus (44) a Michaela Hromádková (39). Šafra a partneři Player of the Day měl jasného vítěze - Martin Bešta nasbíral 37 brutto a 41 netto bodů! Tucet míčů od GolfShop4You si odvážel Lucky player Bořek Těžký, jenž při 13. ročníku turnaje skončil celkově třináctý. A nejlépe oblečenými týmy byly tentokrát Cardif a MULTIMA.
Organizátoři pokračovali i v oceňování nejvěrnějších hráčů Insureru - za devět účastí získala originální skleněné srdce Marcela Vacková z NN pojišťovny a za sedm Jaroslav Řehák z Cardifu.
Tak zase za rok...
Výsledky - hlavní kategorie, pojišťovny: 1. Direct pojišťovna (Jiří Doubrava, Daniel Jakubička, Ivan Špirakus, Martin Weber) 138 netto bodů, 2. Generali Česká pojišťovna II (Václav Hrubý, Tomáš Kábele, Michal Kramerius, Robert Vejdělek) 134, 3. ČPP (Miroslav Holub, Jan Křehlík, Bořek Těžký, Pavel Wiesner) 132, 4. Colonnade 128, 5. NN pojišťovna 127, 6. Slavia pojišťovna 127, 7. Cardif 126, 8. Generali Česká pojišťovna I 121, 9. KB pojišťovna 120, 10. Uniqa 118, 11. D.A.S. pojišťovna 118, 12. ČSOB pojišťovna 116. Kategorie partneři: 1. Partners 147 bodů, 2. Šafra a partneři 135, 3. Euro 131.

 

Zúčastněné týmy:

 

Zúčastněné týmy

 

TITULÁRNÍ PARTNER

Multima

 

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

 

PARTNEŘI

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

ŘEKLI O TURNAJÍCH