Insurer of the Green 2022

Podruhé Cardif! Stoleček už čeká…

/6. září, Golf Resort Karlštejn/

Z Pobřežní na Palmovku. Z Palmovky do Pobřežní. A zase pěkně zpátky. Cesty putovního poháru pro vítěze MULTIMA INSURER OF THE GREEN jsou v posledních letech stereotypní. Ta poslední vede z království šéfa ČPP Jaroslava Besperáta opět do sídla pojišťovny Cardif. 12. ročník populárního turnaje družstev totiž vyhrál její management v čele s předsedou představenstva a šéfem pro střední Evropu Zdeňkem Jarošem.
„Stoleček, který jsme minule pro pohár pořídili, jsme neuklízeli, pořád je na místě. Takže ano, máme trofej kam postavit," usmíval se chvíli poté, co potěžkal obří putovní pohár od sklářů z Nižboru, finanční ředitel pojišťovny Jaroslav Řehák; ten v roli lídra týmu přispěl 44 netto body a bral i cenu za best netto!
Na druhé příčce skončil o pouhé dva body druhý tým Generali České pojišťovny, třetí pak kvarteto Colonnade Insurance s country manažerem Dominikem Štrosem. Jako nejlépe oblečené vyhlásili organizátoři družstvo ČSOB pojišťovny s místopředsedou představenstva Stanislavem Umou.
V kategorii partnerů zvítězil tým Golf Shop4You před kvartetem reprezentujícím značku Cupra a družstvem společnosti Deloitte.
Tradičního klání se zúčastnilo jedenáct týmů pojišťoven a devět družstev partnerů a nechyběly tři týmy, které turnaj hrají od jeho vzniku před 12 lety: Partners, vydavatelství Economia a Top Hotel Praha. Ten servíroval na Karlštejně znovu výtečný raut a zpříjemnil tak hráčům čekání na dekorování nejlepších. To se tradičně protáhlo; vítězů vložených soutěží bylo totiž nepočítaně včetně zmíněné ceny pro Best dressed team, generální ředitelka DAS Rechtsschutz Jitka Chizzola a manažer marketingu NN pojišťovny Martin Turek pak převzali originální skleněná srdce za věrnost turnaji.
Sluší se zmínit vítěze vložených soutěží. Tak tedy: Deloitte Longest drive zahráli Barbora Gaislerová a Pavel Kysela, oba z Adastry. Adastra Nearest to the pin předvedli Monika Hanušová (Šafra a partneři) a Oldřich Mörwick (ČPP). Golf Shop4You best netto přinesli Jaroslav Řehák (Cardif) a Daniela Nováková (Uniqa), jež si odnesla i magnum lahev sektu za Šafra a partneři Three pars challenge - nejlepší brutto na tříparech. Partners Three hole master, nejlepší brutto na jamkách 16, 17, 18, bral Aleš Příchovský (Uniqa), Cupra best brutto mezi ženami Daniela Nováková a mezi muži Václav Hrubý (Generali Česká).
Výsledky - hlavní kategorie: 1. BNP Paribas Cardif 143 netto bodů (Zdeněk Jaroš, Martin Pejsar, Jaroslav Řehák, Martin Steiner), 2. Generali Česká pojišťovna II 141, 3. Colonnade Insurance 132, 4. DAS 131, 5. Direct pojišťovna 128, 6. Uniqa 126, 7. Generali Česká pojišťovna I 124, 8. ČSOB pojišťovna 122, 9. Slavia pojišťovna 113, 10. NN 111, 11. ČPP 109.
Partneři: 1. Golf Shop4You 142, 2. Cupra 139, 3. Deloitte 137, 4. Multima 136, 5. Economia 131, 6. Partners 129, 7. Adastra 127, 8. Šafra a partneři 127, 9. Top Hotel 116.

 

Zúčastněné týmy:

Zúčastněné týmy

 

TITULÁRNÍ PARTNER

Multima

 

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

 

PARTNEŘI

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

ŘEKLI O TURNAJÍCH