Insurer of the Green 2013

Obhajoba a pořadí přes kopírák

/27. srpna, Albatross Golf Resort/

Nové hřiště, pozměněný systém počítání výsledků a poprvé i charitativní podtext, avšak tradiční atmosféra a staronový vítěz - takový byl III. ročník turnaje družstev pojišťoven Partners Insurer of the Green 2013. V Albatross Golf Resortu obhájil karlštejnský titul tým České podnikatelské pojišťovny vedený generálním ředitelem Jaroslavem Besperátem s těsným náskokem před prvním týmem České pojišťovny a družstvem pojišťovny UNIQA - totožné pořadí jako před rokem, jen s vyššími bodovými zisky všech týmů.
Na 108 hráčů čekalo perfektně upravené hřiště, příjemné počasí a brilantně zásobený stánek Top Hotelu Praha mezi jamkami č. 1 a 10 včetně osvěžující degustace vín. A na jamce č. 7 také výzva: většina hráčů neodolala a vsadila si, že bude na greenu tříparové jamky blíže pinu než přítomný profesionál Lukáš Tintěra. „Také jsme to zkusili, ale všichni marně," smála se v klubovně Hana Kovářová, ředitelka marketingu České pojišťovny a členka druhého týmu v pořadí. Díky této výzvě se na „sedmičce" vybralo více než 25 tisíc korun pro sbírkový projekt Pomozte dětem; na konto populárního „kuřete" však nakonec putuje dvojnásobek, to díky výtěžku ze startovného zúčastněných pojišťoven. Na symbolickém šeku tak zářila částka 51 945 korun.
„Tahle drobnost dala turnaji další rozměr, bylo to příjemné zpestření, které navíc pomůže potřebným," kvitoval novinku Radim Lukeš ze společnosti Partners, jehož tým se v kategorii partnerů umístil na druhém místě za vítězným družstvem Media Teamu. Největší spokojenost však vyzařovala z kvarteta vítězného týmu hlavní kategorie - ČPP. „Byl to báječný turnaj, a neříkám to zdaleka jen proto, že jsme obhájili. Je příjemné potkat se tady s kolegy a přáteli a v klidu si popovídat. Věřím, že si všichni turnaj užili tak jako my a chci za to organizátorům i všem partnerům poděkovat," říkal na rozloučenou šéf ČPP Jaroslav Besperát.
Pro úplnost výsledky vložených soutěží: KPMG longest drive zahráli Kateřina Krásová a Petr Horáček, AVNET nearest to the pin byl Ondřej Peca, APIOS Three hole master (best brutto na jamkách 1, 2 a 3) přinesl Jiří Hruška (11), Šafra a partneři three hole challenge (nejlepší výsledek na tříparech) Vratislav Randa (11, tedy -1), Profinit best netto Josef Lukášek a mezi ženami - Docucom best netto - Jitka Chizzola. Nejvíc brutto bodů ze zaměstnanců pojišťoven - M.B.A. Empire best brutto - nasbíral Pavel Žďárský (26) a mezi ženami - Top Hotels Group best brutto - Kateřina Krásová. Sluší se dodat, že best brutto přinesl Petr Horáček (76 ran).


Výsledky - hlavní kategorie: 1. ČPP 116 bodů (Jaroslav Besperát, Ivan Dvořák, Kateřina Krásová, Tomáš Ženíšek), 2. Česká pojišťovna I 112, 3. UNIQA 109, 4. Česká pojišťovna II 107, 5. D.A.S. 98, 6. AXA 91, 7. Allianz I 90, 8. ČSOB pojišťovna 90, 9. ING 89, 10. Generali 81, 11. Allianz II 72, 12. AEGON 56, 13. MetLife 40.


Kategorie partneři: 1. Media Team 116 bodů (Josef Cerovský, Jiří Suchánek, Lucie Vintrová, Miroslav Zíka), 2. Partners I 110, 3. OpenOne / All4Golf 108, 4. M.B.A. Empire 103, 5. Economia 100, 6. AVNET 98, 7. Partners II 95, APIOS 90, 9. Šafra & partneři 82, 10. Docucom 79, 11. KPMG 68, 12. Top Hotels Group 59, 13. Profinit 50.
(Pozn.: celkový zisk družstva tvoří dva nejlepší brutto výsledky/brutto body + netto výsledky třetího a čtvrtého hráče.)

 

 

Zúčastněné týmy:

 

 

 

 

TITULÁRNÍ PARTNER

Multima

 

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

 

PARTNEŘI

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

ŘEKLI O TURNAJÍCH