Insurer of the Green 2018

Nedostižná ČPP: šestý triumf!

/4. září, Golf Resort Karlštejn/

Ač dali soupeřům šanci, přesto si znovu odváželi putovní pohár pro vítěze. Tým ČPP v čele s generálním ředitelem Jaroslavem Besperátem ovládl s přehledem 8. ročník INSURER OF THE GREEN, jehož titulárním partnerem byl Top Hotel Praha, před družstvy D.A.S a pojišťovny AEGON. Po roce tak znovu usedl na trůn, na kterém vystřídal Generali; obhájce trofeje skončil o pouhý bod čtvrtý.
„Mám takový malý osobní problém - pořád chci vyhrávat. Štve to moji ženu, syna i naše konkurenty v branži, ale nedokážu s tím nic udělat," usmíval se kapitán týmu ČPP chvíli poté, co na Karlštejně potěžkal obří skleněnou trofej ze skláren v Nižboru. Jeho „problém" ilustruje i prestižní golfový turnaj: družstvo ČPP vyhrálo šest z osmi dosavadních ročníků. „A znovu říkám, že vám to ani za rok nedáme zadarmo," usmál se na rozloučenou se zaplněnou klubovnou.
Klání pojišťoven a partnerů v Golf Resortu Karlštejn se po všech stránkách vydařilo, počasím počínaje a luxusním cateringem Top Hotelu Praha konče. Čekání na výsledky spoluhráčů z týmu zpříjemnily na terase tóny kláves, ale také degustace rumu Bumbu nebo italských vín a „bublinek". Vyhlašování nejlepších jednotlivců i týmů bylo tradičně dlouhé a cen přehršel. Níže tedy jen to nejpodstatnější.
Deloitte Longest drive zahráli na jamce č.9 Jitka Chizzola (DAS) a Petr Kovář (Docucom), Adastra Nearest to the pin na dvanáctce Vlaďka Prunerová (Euro AWK) a Martin Páral (Kooperativa). Docucom ocenil tři nejlepší netto výsledky žen - Lucii Urválkovou (Uniqa, 35 bodů), Jitku Chizzolu (32) a Marcelu Vackovou (NN pojišťovna, 29), Top Hotel zase nejlepšího „netto muže" - Radka Hradila (Docucom), jenž zahrál 44 bodů! Designové křesílko italské společnosti MIDJ, které věnovalo interiérové studio Casa Moderna, si za best brutto odvezla Monika Hanušová (Šafra a partneři AK, 17 brutto bodů), best brutto muž Jiří Polák (ČPP, 32) získal tucet míčů Bridgestone Tour B X5 od společnosti B Golf. Nejlepší brutto na tříparovách jamkách přinesl Martin Páral (11) a získal magnum lahev sektu od AK Šafra a partneři, lahev Moët&Chandon za Partners Three hole master, nejlepší brutto výsledek na jamkách 16, 17 a 18, si odnesl Tomáš Csiszár (Adastra, 12). A jako tzv. Lucky Player odcházel s dortem Marlenka 8. v celkovém pořadí Jiří Veigert (Bridgestone Golf).
Tak zase za rok na Karlštejně!


Výsledky - hlavní kategorie, pojišťovny: 1. ČPP 118 bodů (Jaroslav Besperát, Jiří Polák, David Pícha, Bořek Těžký), 2. DAS 111 (Jitka Chizzola, Roman Daneš, Petr Topinka, Miroslav Filinger), 3. AEGON 111 (Michal Beránek, Bradley Godette, Martin Hrivnák, Martin Turek), 4. Generali 110, 5. Kooperativa 94, 6. BNP Paribas Cardif 93, 7. Česká pojišťovna 93, 8. UNIQA 90, 9. Colonnade 90, 10. ČSOB pojišťovna 87, 11. NN pojišťovna 76, 12. MetLife 72. Kategorie partneři: 1. Docucom 127, 2. Euro AWK/Eclipse 112, 3. Bridgestone Golf 108, 4. Adastra 108, 5. Economia 107, 6. GolfProfi/Office Depot 106.

 

Zúčastněné týmy:

Přihlášené pojišťovny

 

TITULÁRNÍ PARTNER

Multima

 

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

 

PARTNEŘI

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

ŘEKLI O TURNAJÍCH