Bank of the Green 2016

NA CASE SERENĚ VYHRÁLA RAIFFEISENBANK. UŽ POPÁTÉ!

/15. června, Casa Serena/

Eagle na patnáctce. Dvě birdie na dvojgreenu 5 a 7. Dvakrát minus 2 rány ve vybraných soutěžích. Rekordní počet bodů vítězného týmu. A už pátý triumf Raiffeisenbank! I takový byl 11. ročník DOCUCOM BANK OF THE GREEN ve výjimečných kulisách Casy Sereny. A dopoledne bohužel i v dešti. „Poprvé v historii turnaje pršelo, ale po deseti letech na to snad máme nárok," komentoval to ředitel turnaje Pavel Vilimovský.
Pršelo vytrvale celé dopoledne, ale naštěstí nebyla zima ani vítr, a tak to drtivá většina hráčů vzala sportovně. „My jsme hráli v dešti líp, než když vylezlo sluníčko," smál se Radek Hradil, jehož společnost byla poprvé titulárním partnerem Bank of the Green. „Turnaj se mi moc líbil, po všech stránkách. Co nejvíc? Atmosféra v klubovně při vyhlašování. Skoro všichni zůstali, hodně lidí sedělo na schodech a s chutí zatleskalo těm nejlepším. Za rok u toho chceme být znovu."
Když jsme u chvály, turnaj ocenila na facebooku i Dana Krynska, ředitelka marketingu Pioneer Investments, autorka birdie na jamkách 5 a 7, které mají společný green: „Krásný zážitek, úžasné hřiště, ale taky déšť. Neva! A btw: nejlepší organizátoři, super servis. Pioneer děkuje!" A hlas (Pavla Krejčíka, manažera) z Kunětické Hory, kde se turnaj před pár lety také hrál: „Tak snad se jednou vrátíte i na Kuňku."
Mimochodem: eagle na patnáctce zahrála Hana Kovářová z Raiffeisenbank, v soutěžích Three hole master a Three par challenge dominoval Petr Vošvrda (dvakrát minus 2 rány) a vítězové nasbírali rekordních 132 bodů! O 12 bodů druzí zůstali obhájci titulu - ERSTE Private Banking - se dvěma půvabnými dámami v sestavě. Loni vyhráli se 110 body, letos jim nestačilo o deset víc... Třetí se umístila J&T Banka.
Shrnuto: na Case Sereně hrála tradičně řada top manažerů zúčastněných (dvanácti) bankovních týmů i partnerů, kteří akci zaštiťují. Největší radost si vychutnával tým Rudolfa Rabiňáka z Raiffeisenbank - banka vyhrála v hlavní kategorii pátý turnaj z dosavadních jedenácti!
„Jsem rád, že se na Bank of the Green potkáváme a můžeme soupeřit, i když jinak, než jsme zvyklí, a že je to v tak příjemné a přátelské atmosféře," glosoval turnaj kapitán vítězného týmu chvíli poté, co zvedl nad hlavu obří putovní pohár ze skláren v Nižboru. To na terase dávno dělalo pohodu sluníčko a rytmy skupiny Botafogo Jana Jiráně a manažerka projektu NROS „Neziskovka roku" Jana Vožechová za sebou měla děkovnou řeč za symbolický šek na 48 tisíc korun, část výtěžku ze startovného bankovních domů.
Sluší se dodat, že KPMG Nearest to the pin zahráli Ivana Blahutová a Karel Soukeník, Havel, Holásek a partneři Longest drive Alena Zelinková a Sebastian Vida, Pioneer Investments Best netto přinesl Giovanni Guidi, Docucom Best netto mezi ženami Ivana Blahutová, Top Hotel Best brutto mezi bankéřkami Alena Zelinková a Adastra Best brutto mezi muži-bankéři Jan Hlávka, jenž byl i Centropol Lucky player. Partners Three hole master přinesl Petr Vošvrda, stejně tak získal Sigma Consulting Group Three par challenge.
Gratulujeme Raiffeisenbank a těšíme se na 12. ročník DOCUCOM BANK OF THE GREEN!

 

Výsledky
Hlavní kategorie - banky:
1. Raiffeisenbank (Miroslav Kroutil, Petr Makovský, Rudolf Rabiňák, Filip Rous) 132 bodů, 2. ERSTE Private Banking (Lenka Bogrová, Jan Hlávka, Tomáš Petr, Alena Zelinková) 120 bodů, 3. J&T Banka II (Jan Pavlík, Petr Vodička, Petr Vošvrda, Michal Znojil) 119, 4. ČNB 113, 5. KB 113, 6. Česká spořitelna 110, 7. Unicredit Bank 102, 8. Raiffeisenbank II 100, 9. ČSOB 94, 10. Expobank 84, 11. Sberbank 79, 12. J&T Banka 66.
Partneři: 1. Sigma Consulting Group 122, 2. Adastra 116, 3. Partners 113, 4. GolfProfi/Fontana 110, 5. Pioneer Investments 109.

 

Zúčastněné týmy:

 

 

 

TITULÁRNÍ PARTNER

CUPRA

 

CO-PARTNER

CZECH TOP 100

 

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

 

PARTNEŘI

DILNASTORE
GOLF4YOU shop
ETA
VEBA
ZON

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

ŘEKLI O TURNAJÍCH