Luxusní hřiště, sluníčko a pohoda...

/25. června, Golf Park Plzeň/

Druhý turnaj série České teplo Noblesse Golf Tour 2008 presented by Top Hotels Group na luxusně připraveném hřišti Golf Parku Plzeň v Dýšině jen podtrhl úspěch karlštejnské premiéry. Znovu se hrálo za krásného počasí a ve velmi příjemné atmosféře, ke které přispěl i hudebník Petr Vondráček s kytaristou skupiny Lokomotiva Vítkem Fialou. Po osmnácti jamkách se vášnivý golfista hodil do gala a všem hráčům i hostům zpříjemnil chvíle čekání na vyhlášení výsledků, stejně jako ochutnávka francouzských vín společnosti Merlot Grands Vins. I déšť, který zakončil horký den, si tentokrát nechal říct a přihlásil se až zhruba půlhodinku po dekorování nejlepších.


Ve speciální vložené soutěži Top Hotels Group Three hole master, což byl nejnižší počet ran na jamkách č. 7, 8 a 9, zazářil Luděk Ingala starší: zahrál na nich totiž výsledek -2! Odměnou mu byl krásný dárkový koš s několika luxusními lahvemi. V rámci turnaje došlo i na jednu milou záležitost: Roman Pospíšil, generální ředitel skupiny Pioneer Investments, předal Nadaci Open Society Fund symbolický šek na podporu dvou talentovaných děvčat při studiu v zahraničí.


"Chtěl bych poděkovat všem hráčům za účast a organizátorům za pěkný den. Zvláštní dík patří resortu v Dýšině, hřiště bylo opravdu v perfektním stavu," loučil se s hráči a hosty turnaje jednatel a obchodní ředitel společnosti České teplo Václav Viaček. Pak si ale neodpustil malou poznámku: "I když - kdyby bylo možné příště vykácet některé lesíky obklopující jamky a případně vypustit vodu z jezírek, bylo bylo by to určitě ještě lepší," smál se.

 

Kategorie 0-18,4:
1. Václav Kraml 42 bodů/83 ran
2. Jiří Matouš 40/87
3. Petr Tichý 39/86

 

Kategorie 18,5-36:
1. Roman Hájek 51/87
2. Jan Lukáš 42/87
3. Pavel Mejsnar 38/107

 

Kategorie 37-54:
1. Tomáš Vojtíšek 41/ -
2. Kamil Bednář 40/ -
3. Petr Turek 35/ -

 

Vloženou soutěž TRASK nearest to the pin vyhrál na ostrovní jamce č. 11 Antonín Ebr, PIONEER INVESTMENTS longest drive získali Eva Havelková a František Weinfurter, TOP HOTELS GROUP three hole master vyhrál Luděk Ingala a nejlepší brutto přinesli Miroslav Kříž (78) a Jana Uhlířová (91).

 

ŘEKLI O TURNAJÍCH