Golf dobré vůle 2023

Královská odměna za (královskou) pomoc dětem

/13. června, Panorama Golf Resort/

Tak tohle byla odměna! Za pomoc dětem s neurologickými problémy, za příspěvek 146 tisíc korun pro Výbor dobré vůle-Nadaci Olgy Havlové, byla padesátka účastníků 4. ročníku Golfu dobré vůle by aeqoom v Kácově odměněna královsky. Hřiště na Panoramě bylo totiž díky přípravě na nadcházející Amundi Czech Ladies Challenge ve famózní kondici.
„Byl to zážitek, hřiště v opravdu perfektním stavu, jak vizuálně, tak z pohledu hráče. Všichni si pochopitelně chválili greeny; jakkoli byly rychlé, myslím, že i pro průměrné golfisty čitelné, takže jim většinou rychle porozuměli," liboval si Pavel Znišťal, který byl na třetí jamce Riveru Nearest to the pin. Jeho názor sdílela většina startovního pole, a tak se klubovnou, ve které nechyběly profesionálky, chystající se na blížící se turnaj, nesla samá chvála.
Nejen na hřiště; také na ideu turnaje, jeho organizaci i výtečný raut. „Chci vám všem moc poděkovat, mám velkou radost, že jsme se znovu sešli v takovém počtu a že golf počtvrté pomůže dětem. Věřte, že je to opravdu velká pomoc a my za ni upřímně děkujeme," říkala po převzetí symbolického šeku z rukou CEO skupiny aeqoom Radka Hradila ředitelka Výboru dobré vůle Monika Granja. Radek Hradil byl po celý den tradičně v pozadí a při závěrečném proslovu stručný.
„Několik posledních měsíců bylo pro Výbor dobré vůle obdobím těžkých ztrát. Opustily nás Dana Němcová a Magda Pištorová, které tento koncept od začátku podporovaly, stály u jeho zrodu. bych jim rád nahoru zamával a chtěl bych jim slíbit, že budeme pokračovat v jejich cestě a budeme se snažit dělat věci, které mají smysl. Všem vám děkuji za podporu a těším se na setkání v příštím roce. Díky!"
Sluší se dodat pár slov k výsledkům. Tak především: velký den měl tradiční účastník turnaje Michal Hátle. Přijel ozdoben slušivým vousem a pak zahrál (s handicapem 17,5) 86 ran - 42 brutto bodů! „Tři berdíky jsem snad ještě nepřinesl, takhle jsem zahrál po dlouhé době," těšilo ho. Dodáváme: A na tak těžkém hřišti! Mezi ženami zahrála Best brutto Hana Kovářová (21 bodů); ta na Golfu dobré vůle jedinkrát nechyběla.
Nearest to the pin byli v Kácově Pavel Znišťal a Jitka Chizzola, Longest drive zahráli Michal Oravec a Ivana Švehlíková. A pořadí v kategoriích? Kategorie hcp 0-21: 1. Michal Hátle 42 netto bodů, 2. Vladek Šlezingr 35, 3. Hana Kovářová 35. Hcp 21,1-54: 1. Barbora Lidická 37, 2. Zdeněk Tůma 37, 3. Markéta Houštecká 35.
Golf dobré vůle by aeqoom se vydařil nad očekávání, těšme se na pátý ročník!

 

 

GENERÁLNÍ PARTNER

aeqoom

ŘEKLI O TURNAJÍCH