Pomozte dětem s Českým teplem 2013

Konečně golf za sluníčka!

/13. června, Golf Resort Karlštejn/

118 tisíc korun - tolik peněz se vybralo na druhém letošním turnaji série Pomozte dětem s Českým teplem, který se hrál za nádherného letního počasí na Karlštejně. Šedesátka hráčů si tak letos konečně užila golf za sluníčka, a to od snídaně po závěrečný raut.
Atmosféra byla tradičně báječná a umocněná degustací při průchodu jamkami č. 1 a 10. Štěpán Kolář nabízel výsostně letní (růžové) pití, které letí ve Francii, a s velkým úspěchem. Ten měli na náročném hřišti i mnozí hráči, ale především manažerky projektu Pomozte dětem. Suma, která přibyla na bankovním účtu sbírkového projektu, byla totiž ještě o něco vyšší než o měsíc dřív v Mladé Boleslavi.
„Pokaždé jsem překvapená, kolik peněz se na turnaji vybere. Musím poděkovat všem hráčům a především společnosti České teplo, která golfovou sérii i celý projekt jako generální partner zaštiťuje," říkala chvíli po dekorování nejlepších hráčů turnaje a převzetí symbolického šeku Alena Šváchová z Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS), která sbírkový projekt organizuje.
A propos nejlepší hráči: best brutto zahrál Pavel Fischer (21 bodů), na rány František Vilimovský (89), a jednotlivé kategorie vyhráli Pavel Fischer (41 bodů) a Bára Lidická (42), longest drive zahrál Pavel Němec a nearest to the pin byl Petr Novák. Největším donátorem druhého letošního turnaje se stal Miroslav Vítovec a odnesl si dárkový koš, nad kterým se sbíhaly sliny. A pokračování? 3. července v Dýšině.


Kategorie HCP 0-22:
1. Tomáš Hůlovec 41 bodů/90 ran
2. František Vilimovský 40/89
3. Rostislav Čáp 38/94

Kategorie HCP 22,1-54:
1. Barbora Lidická 123/42
2. Jaroslav Žlábek 98/41
3. Boris Plaňanský 110/40

 

 

 

ŘEKLI O TURNAJÍCH