Insurer of the Green 2020

Jubileum pro Cardif!

/10. září, Golf Resort Karlštejn/

 

Podivná doba covidu a roušek sice jubileu špetku pohody a radosti sebrala, ale všechnu zdaleka ne. 10. ročník turnaje družstev pojišťoven INSURER OF THE GREEN, jehož generálním partnerem byl Top Hotel Praha, se druhý zářijový čtvrtek na Karlštejně po všech stránkách povedl. A hlavně - do statistik zapsal jméno nového šampiona. Po úvodním triumfu pojišťovny Uniqa, jedné výhře Generali a sedmi (!) vítězstvích ČPP se prvně radoval tým BNP Paribas Cardif!
„Máme ohromnou radost, absolutně jsme to nečekali. Když se tak dívám na Jaroslava Besperáta, je mi jasné, že bude chtít za rok pohár vrátit, ale teď si to užíváme," říkal chvíli po dekorování nejlepších finanční ředitel a kapitán Cardifu Jaroslav Řehák, jemuž přišel jako první pogratulovat právě generální ředitel ČPP. Řehák pak ještě tlumočil zdravici šéfa Cardifu Zdeňka Jaroše, jenž výjimečně na turnaji chyběl: „Je prý naprosto v pořádku, že jsme vyhráli a dali konkurenci najevo, že naše pojišťovna jede, i když generál dohlíží zpovzdálí," usmíval se.
Cardif vyhrál o pouhé tři body před ČPP, třetí skončila ČSOB pojišťovna reprezentovaná výhradně členy představenstva v čele s generálním ředitelem Jiřím Střelickým, čtvrtá AXA a pátá při své premiéře Direct pojišťovna. V kategorii partnerů vyhrál tým vydavatelství Economia s šéfem marketingu Jakubem Kašparem, jenž zahrál i nejlepší netto výsledek turnaje (48 bodů).
Organizáři při příležitosti prvního kulatého jubilea poděkovali několika hráčům, kteří se turnaje účastní pravidelně, mnozí od premiérového ročníku. „Překvapilo nás to a přiznávám, že i potěšilo," usmívala se Lucie Urválková z pojišťovny Uniqa, jež byla členkou vítězného týmu v roce 2011.
Stojí za zmínku, že přes avizovaný déšť nakonec spadlo jen pár mikrokapek vody a odpoledne svítilo na zcela zaplněnou terasu sluníčko. Raut Top Hotelu Praha byl tradičně výtečný, taktéž káva pražírny Co-bean z exkluzivního stroje Eagle 1 a německá a francouzská vína, která nabízela someliérka Dita Skřivánková. Pohodovou atmosféru dotvořil za klávesami sedící Vladimír Strnad.
Krom nejlepších týmů se radovali i někteří jednotlivci. Deloitte Longest drive zahráli Jitka Chizzola a Bořek Těžký, Adastra Nearest to the pin Daniela Nováková a Jan Pohunek, Top Hotels Group Best netto přinesl mezi muži Jakub Kašpar, Aeqoom Best netto mezi ženami Jana Petrovská. Další vítězové? Multima Best brutto žena byla Henrieta Martinčová a Ibara Group Best brutto muž Zbyněk Kemr. Partners Three hole master, nejlepší součet na jamkách 16, 17, 18, zahrál Petr Žák, Šafra a partneři AK nejlepší brutto na tříparech Kateřina Řeháková.
První dekáda skončila, a tak vzhůru do té druhé...
Výsledky - pojišťovny: 1. BNP Paribas Cardif (David Pacourek, Jan Pohunek, Lena Popova, Jaroslav Řehák) 144 netto bodů, 2. ČPP 141, 3. ČSOB pojišťovna 135, 4. AXA 133, 5. Direct pojišťovna 132, 6. NN 129, 7. D.A.S. 120, 8. Generali Česká pojišťovna 119, 9. Colonnade 105, 10. Uniqa 94, 11. Youplus 89.
Partneři: 1. Economia 159 bodů, 2. Ibara Group 139, 3. Partners 132, 4. Bridgestone Golr 130, 5. Top Hotel Praha 128.

 

Zúčastněné týmy:

Zúčastněné týmy

 

 

TITULÁRNÍ PARTNER

Multima

 

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

 

PARTNEŘI

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

ŘEKLI O TURNAJÍCH