Jan Šmíd přinesl 76!

/24. června 2005, Astoria Golf Resort Cihelny/

Druhý turnaj série Pioneer Investments Celebrity Golf Cup 2005 se hrál v pátek 24. června v báječné atmosféře na krásném hřišti v Cihelnách, mj. za účasti Marka Ebena, Ondřeje Hejmy, Jiřího Macháčka, Ondřeje Trojana a slovenského herce Andreje Hryce.
Přestože stejně jako při premiéře v Dýšině panovalo úmorné vedro, výkony hráčů to nijak neovlivnilo. Mezi všemi, kdo snížili handicap, se zaskvěl Jan Šmíd - v kategorii HCP 0-18,4 nasbíral 39 bodů, ale především přinesl skvělých 76 ran!
Turnaj se vydařil po všech stránkách. Doprovodný program zpestřila tradičně golfová akademie, které využil i Daniel Hůlka, vystoupení houslového dua Femme Fatale, ochutnávka vín z Vinařství Bzenec, dámy využily prezentace kosmetiky Mary Kay a Jiří Macháček dokonce otestoval luxusní vířivý bazén Hot Spring na vlastní kůži.
"Jsem rád, že i druhý turnaj se po všech stránkách vydařil. Asi budu muset nahlédnout do smlouvy s organizátory, jestli máme skutečně všechno tak perfektně ošetřené," usmíval se generální ředitel společnosti Pioneer Investments Roman Pospíšil, přestože na hřišti nejlepší formu neměl. "Hřiště jsem ale obešel ve velmi příjemné společnosti a celý den se po všech stránkách vydařil," vysvětlil dobrou náladu.

 

Kategorie 0-18,4:
1. Jan Šmíd /GCBŘ/ 39 stabl. bodů
2. Radim Synek /GCNB/ 39
3. Michal Beránek /GCPA/ 37

 

Kategorie 18,5-36:
1. Martin Koníček /GCP/ 47
2. Jakub Karas /CMR/ 44
3. Petr Vavrouš /CMR/ 43

 

Kategorie ZK:
1. Linda Vobořilová /GCBŘ/ 9/38
2. Barbara Štěpánková /GCBŘ/ 3/18
3. Eva Beránková /CMR/ 2/27

 

Nejdelší drive předvedl Radim Synek /GCNB/282 m/, nearest to the pin byl Till Gartner /GCK/ a speciální vloženou soutěž, nejlepší brutto výsledek na třech vybraných jamkách, ukořistil Roman Kumpošt /GCLI/. Hole in one v Cihelnách nepadla.

Vyvrcholení série Pioneer Investments Celebrity Golf Cup 2005 uvidí v pátek 22. července Karlštejn.

 

ŘEKLI O TURNAJÍCH