Bank of the Green 2023

ERSTE Private Banking potřetí

/7. června, Golf Resort Karlštejn/

Není to tak dávno, co si šéf ERSTE Private Banking Tomáš Petr postěžoval, že Karlštejn není jeho šálek a na domácím hřišti s nejkrásnějším výhledem z (golfové) terasy ne a ne zahrát. Od 7. června 2023 je ovšem coby kapitán týmu ERSTE trojnásobým vítězem turnaje! Jeho kvarteto triumfovalo s náskokem čtyř bodů před prvním družstvem Raiffeisenbank a deseti před třetí Českou národní bankou. Čtvrté skončilo při premiérové účasti se shodným počtem bodů jako ČNB Spořitelní družstvo NEY.
„Nehrál jsem zdaleka nejlíp, ale měl jsem nejlepší tým," usmíval se Tomáš Petr chvíli poté, co potěžkal obří pohár pro vítěze. Přinesl velmi solidních 35 netto bodů, ovšem rozhodujících dvakrát čtyřicet dodali Pavel Maláč a Lukáš Minařík. Čtvrtým členem vítězného družstva byl Robert Di Puccio, jenž doplnil 37 bodů. „Musím poděkovat promotérovi za vstřícnost, za to, že kvůli naší termínové kolizi turnaj o den posunul - díky tomu jsme dneska vyhráli," dodal ještě kapitán vítězů.
Turnaji, který se hrál tradičně na Karlštejně první červnovou středu, několik dnů vyhrožoval déšť, ale nakonec všechno klaplo podle ideálních not: teplota kolem dvacítky, převážně pod mrakem, na celém hřišti spadlo během dne asi pětatřicet kapek vody (víc jich opravdu nebylo). A tak byla terasa do podvečerního vyhlášení plná; od stolů se odskakovalo jen pro výtečnou kávu z králodvorské pražírny Co-bean, na degustaci vín Vinařství Kosík z Tvrdonic a především do restaurace, kde lákal necelou stovku hráčů z dvanácti bankovních týmů a jedenácti družstev partnerů skvělý raut Top Hotelu Praha.
„Myslím, že jsme tady strávili velmi příjemný den. A jsem rád, že značka Cupra byla titulárním partnerem tohoto velmi tradičního turnaje. Díky za skvělou organizaci a těším se na viděnou," loučil se v klubovně po dekorování nejlepších týmů generální ředitel zastoupení značek Cupra a SEAT v České republice Aleš Novák.
Sluší se dodat, že v kategorii partnerů zvítězila potřetí v řadě Idemia před týmem týdeníku Euro a Top Hotelem Praha. Nejlépe oblečeným týmem zvolilo ředitelství turnaje obě kvarteta Komerční banky ve slušivých tmavě modrých polokošilích, na kterých vedle loga KB nechyběla logo Bank of the Green 2023. Cenu útěchy v hlavní kategorii, poukaz na celodenní trénink v Golfové akademii TIGA Martina Bešty, získalo kvarteto NEY, které skončilo smolně čtvrté - o „bramborové" příčce rozhodly pomocné brutto body, kterých nasbíralo méně než ČNB na bronzové příčce.
A aby byly výsledky kompletní, čtěte dále. Multima Nearest to the pin zahráli Monika Hanušová a Zdeněk Kaplan. Šafra a partneři Longest drive Monika Hanušová a Patrik Kodeš. Idemia Best brutto (body) přinesl mezi bankéři Tomáš Fiala z Raiffeisenbank, který se stal nejlepším hráčem dne - ARBES Player of the Day (77 netto plus brutto bodů, 73 ran). Mezi ženami zahrála Top Hotel Best brutto Lucie Brunclíková. Cenu za Partners Best netto získal Radek Toušek a Bridgestone Lucky Player byl Radin Synek. Skleněné trofeje pro „Srdcaře turnaje" získali za mnohaletou účast Filip Rous z Raiffeisenbank a Jiří Gut z ČNB.
18. ročník Cupra Bank of the Green je minulostí, těšme se na ten devatenáctý!
Výsledky - hlavní kategorie: 1. ERSTE PB 152 bodů (Tomáš Petr, Robert Di Puccio, Pavel Maláč, Lukáš Minařík), 2. Raiffeisenbank I 148, 3. ČNB 142, 4. Spořitelní družstvo NEY 142, 5. J&T Banka II 141, 6. J&T Banka I 136, 7. ČSOB 135, 8. KB I 130, 9. Česká spořitelna 130, 10. KB II 127, 11. Raiffeisenbank II 126, 12. Banka Creditas 123. Kategorie partneři: 1. Idemia 148 (Tomáš Kovařík, Tomáš Kocourek, Jan Kalenda, Daniel Lyach), 2. Euro 147, 3. Top Hotel Praha 140, 4. Bridgestone Golf 138, 5. Arbes Technologies 137, 6. Šafra a partneři 134.

 

 

Zúčastněné týmy:

 

Zúčastněné týmy

 

 

TITULÁRNÍ PARTNER

CUPRA

 

CO-PARTNER

CZECH TOP 100

 

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

 

PARTNEŘI

DILNASTORE
GOLF4YOU shop
ETA
VEBA
ZON

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

ŘEKLI O TURNAJÍCH