Bank of the Green 2022

Druhý triumf ČSOB

/2. června, Golf Resort Karlštejn/

Nejprve zvedl nad hlavu obří broušený pohár ze sklárny v Nižboru, ale pak si vzal mikrofon a jako by pořád nevěřil, že jeho tým vyhrál. „My jsme si jenom normálně přišli zahrát a popovídat si, udělat si pěkný den na golfu..." Kapitán kvarteta ČSOB Vlastimil Nigrin, místopředseda představenstva Hypoteční banky, neskrýval překvapení, že jeho tým po čtyřech letech opět vyhrál prestižní turnaj družstev bankéřů. Stalo se 2. června na Karlštejně, v roce, kdy ADASTRA BANK OF THE GREEN napsal sedmnácté pokračování, a na hřišti, kde se bankéři před lety sešli k premiéře.

Bitva jedenácti týmů byla tradičně vyrovnaná, bodové rozestupy minimální. Vítězové udolali díky rekornímu výsledku druhou Českou spořitelnu o devět bodů, třetí tým ERSTE Private Banking s ředitelem Tomášem Petrem v čele zaostal o další bod! Čtvrtá skončila s odstupem pěti bodů Komerční banka II, o páté příčce rozhodovaly mezi Komerční bankou I a Bankou Creditas pomocná kritéria, oba týmy totiž získaly 135 netto bodů.
Co je podstatné: první červnový čtvrtek si jedenadevadesát hráčů užilo na Karlštejně skvělý den, a nejen díky ideálnímu počasí. Hřiště bylo v kondici, výkony výtečné, stejně jako raut Top Hotelu Praha, vína z vinařství Kosík a ceny pro nejlepší týmy i jednotlivce.

Mimochodem - vložených soutěží a drobných cen bylo nepočítaně včetně ocenění pro nejlépe oblečený tým (ERSTE Private Banking). Zvláštní cenu pro „Srdcaře Bank of the Green", tedy toho, kdo je turnaji věrný několik let, získali Tomáš Petr (ERSTE) a Jan Schmidt (ČNB).

A abychom nezůstali nic dlužni: Deloitte Nearest to the pin byli Kateřina Řeháková a Milan Švorc, Šafra a partneři longest drive zahráli Monika Hanušová a Oto Kadavý, Multima best netto přinesl Arťom Smotrov (46 bodů), Aeqoom best netto mezi ženami Lucie Brunclíková (40), Idemia Best brutto muž - bankéř byl Michal Znojil a Top Hotel Praha Best brutto žena Hana Kovářová. Cenu za Partners Three hole master i Arbes Player of the day si odnesl Jan Kalenda. ETA Hole in one, kde čekal na vítěze špičkový robotický vysavač značky ETA, bohužel nepadla...

Výsledky - hlavní kategorie / banky: 1. ČSOB (Roman Boháček, Lukáš Cerman, Vlastimil Nigrin, Jiří Pavlíček) 154 netto bodů, 2. Česká spořitelna 145, 3. ERSTE Private Banking 144, 4. Komerční banka II 139, 5. Komerční banka I 135, 6. Banka Creditas 135, 7. Raiffeisenbank II 132, 8. Raiffeisenbank I 131, 9. J&T Banka II 128, 10. J&T Banka I 126, 11. ČNB 118.

Kategorie partneři: 1. Idemia 141, 2. Aeqoom 133, 3. Economia 130, 4. Šafra a partneři 129, 5. Adastra 125, 6. Bridgestone/ETA 123.

 

Zúčastněné týmy:

 

Zúčastněné týmy

 

 

TITULÁRNÍ PARTNER

CUPRA

 

CO-PARTNER

CZECH TOP 100

 

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

 

PARTNEŘI

DILNASTORE
GOLF4YOU shop
ETA
VEBA
ZON

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

ŘEKLI O TURNAJÍCH