Golf dobré vůle 2022

Do třetice rekord!

/22. června, Panorama Golf Resort/

Teprve třetí ročník, ale už připomínal rodinný turnaj. V Kácově se při třetím pokračování Golfu dobré vůle, ryze charitativního projektu ve prospěch Nadace Olgy Havlové, za kterým stojí společnost aeqoom Radka Hradila, objevila spousta známých tváří. Rozumějte tváří, které si tenhle bohulibý turnaj zahrály potřetí. A jak! Na startovném a pokutách za dobrou i špatnou hru se totiž vybralo rekordních 185 600 korun!
„Opravdu úžasné, moc moc vám všem děkuji. Loni jsme díky Golfu dobré vůle pomohli uhradit pohybovou terapii jedenácti rodinám, respektive jejich dětem s neurologickým onemocněním. Letos jich bude ještě o jednu víc," říkala se symbolickým šekem v rukou Monika Granja, ředitelka Výboru dobré vůle - Nadace Olgy Havlové. Nemenší radost měl vedle stojící Radek Hradil. „Jsem rád, že jsme se tu po roce opět mohli sejít a znovu udělat něco pro dobrou věc. Moc vám všem děkuji."
To byla tečka za báječným dnem, který si v Panorama Golf Resortu užilo na devítkách River a Meadows pětapadesát hráčů. Ti mezi sebou vybrali na startovném a (často směrem nahoru zaokrouhlených) pokutách 152 300 korun. Konečnou podobu dal tak rekordní cifře příspěvek Martina Bednáře, který je pravidelně největším donátorem turnaje. Tentokrát přispěl částkou 33 300 korun; v součtu všech tří ročníků tak jen on sám poslal dětem 52 tisíc!
„Tohle je pro jediná šance, jak se dostat mezi vyhlašované hráče turnaje," smál se chvíli před odjezdem z Kácova, kde si s kamarády užil dva turnajové dny v řadě. A pak s vážnější tváří dodal: „Dlouhodobě pomáhám lidem, kteří neměli to štěstí mít zdravé děti. Baví to a mám pokaždé skvělý pocit. Pro je to drobnost, pro často velká pomoc. A také mám moc rád tenhle turnaj. I proto jsem ho hrál potřetí, a proto jsem přispěl částkou začínající číslem tři. Takže v příštím roce budu muset začít čtyřkou," usmál se.
Jak by řekl majitel společnosti aeqoom Radek Hradil, byl to další den na golfu s dobrými lidmi. Právě proto před třemi roky Golf dobré vůle inicioval. Aby přinášel radost nejen těm, kdo mají rádi golf, ale také jiným. „Myslím, že to byl znovu pěkný den, v pěkném počasí a s pěknými platbami," pousmál se na rozloučenou v klubovně.
Sluší se připojit jména vítězů. Tedy vězte, že Longest drive zahráli Lukáš Zvěřina a Jitka Černá, Nearest to the pin byli Martin Kratochvíl a Lucie Vintrová a nejvíc brutto bodů posbírali Cesar De Ghouy (30) a Daniela Vilimovská (21). Výsledky obou vyhlášených kategorií najdete níže.
A propos: fantastický skok do jezírka předvedl vítěz jedné z kategorií Julian Kortländer. Vychytaný kontaktní gril značky Tefal, cenu za první místo, si zkrátka odvážel nejen za skvělý výkon na hřišti.
Tak zase za rok...
Výsledky - kategorie HCP 0-21: 1. Václav Provazník 39 (89 ran), 2. Petr Koukal 38 (81), 3. Daniela Vilimovská 37 (89). HCP 21,1-54: 1. Julian Kortländer 45 (95), 2. Milan Cerman 37, 3. Anna Bartůňková 37 (111).

 

 

GENERÁLNÍ PARTNER

aeqoom

ŘEKLI O TURNAJÍCH