Čtvrt milionu pro děti

/1. června 2009, Golf Resort Karlštejn/

Takových turnajů není mnoho. Každý ze šedesátky pozvaných hráčů zaplatil startovné 3000 korun a na hřišti pak přidával další stokoruny. Za míč, který poslal do bunkeru, do vody, do autu. Za nepřestřelená dámská odpaliště věnoval každý na konto sbírkového projektu rovnou pětistovku:) A že takových "chybiček" bylo...

 

"Pokud zahrajete do autu nebo do vody, můžete zoufat méně než jindy - pomohli jste dětem," stálo v dopise, kterým organizátoři vítali 1. června na Karlštejně účastníky charitativního turnaje. A ti vzali vtipnou větičku za své. Mnozí se "snažili" snad příliš a přispěli víc než dvěma tisícovkami! A někteří z těch, kdo byli v bunkeru nebo ve vodě jen třikrát čtyřikrát, rádi dorovnali na tisícovku, tak jako třeba Ivan Martinča ze společnosti ZAPA. Ke startovnému tak přibylo dalších padesát tisíc korun a díky dražbě skvostného francouzského vína od společnosti Merlot d´Or (Chateau Beychevelle 1970, Grand Cru Chassé, Saint Julien), které si s vítězným gestem odvážel Václav Viaček, jednatel společnosti České teplo, dalších jedenadvacet. První červnové pondělí tak přibylo na kontě sbírkového projektu Pomozte dětem víc než čtvrt milionu korun.


„Máme radost, že se nám podařilo překonat tuto magickou hranici. Zdá se, že „kuřeti“ se golf zalíbil a bude v něm pokračovat i příští rok. A věřím, že na projekt Pomozte dětem přispějeme ještě větší částkou,“ řekl na závěr Václav Viaček.

"Ráda bych všem, kdo se na uspořádání turnaje podíleli, ale i všem zúčastněným hráčům, moc poděkovala," loučila se ředitelka Nadace rozvoje občanské společnosti Hana Šilhánová, když si odvážela symbolický šek na 252 950 korun.
Na shledanou příští rok!

 

ŘEKLI O TURNAJÍCH