Pomozte dětem s Českým teplem 2012

"Kuře" 2012 = 535 tisíc pro děti

/18. září, Golf Resort Karlštejn/

Golf Resort Karlštejn byl za nádherného zářijového počasí poslední štací letošní série Pomozte dětem s Českým teplem a na skvěle připraveném hřišti to byla tečka se vším všudy. Mezi sedmapadesáti hráči se vybralo letos rekordních 118 500 korun a také celkový šek za rok 2012 byl rekordní: loni přispěli hráči na sbírkový projekt Pomozte dětem částkou 511 tisíc, letos to bylo 535 100 Kč!
"Upřímně - na začátku naší golfové spolupráce jsem takový úspěch nečekala. Chtěla bych společnosti České teplo za tenhle nápad poděkovat, protože spojení golfu a sbírkového projektu Pomozte dětem je úspěšné: lidi se tady dobře baví, vracejí se a finanční stránka je pro nás velmi příjemná. Půl milionu, to je opravdu pěkná suma," chválila vedoucí sbírkového projektu Pomozte dětem Alena Šváchová v klubovně jen pár minut poté, co odešli poslední hráči obtěžkaní cenami.
Turnajová série, která završila čtvrtý ročník, je specifická nejen tím, že všichni hráči platí startovné tisíc korun za turnaj plus pokuty za dobrou i špatnou hru, ale i tím, že oceňuje největší donátory. Ne vždy to bývají hráči, kteří nasbírají nejvíce "trestných" čárek rovnajících se stokorunám. A ani tentokrát. Paní Libuše Dolejšová jich měla ve skorkartě jen pár, ale "zaokrouhlila" na 2 400 a odnesla si krásný dárkový koš. Po boku - také s košem v náručí - stál nejlepší hráč turnaje Pavel Fischer, jenž přinesl 82 ran.
"Díky za to, že jste hráli tak skvěle i tak špatně," říkal s úsměvem po dekorování nejlepších hráčů jednatel společnosti České teplo Petr Turek a pozval přítomné na příští ročník. Série Pomozte dětem s Českým teplem 2013 bude mít také pět zastávek a vyvrcholí v září v Albatross Golf Resortu.

 

Kategorie 0 - 22:
1. Josef Krejčí (42 bodů/86 ran)
2. Jiří Hofman (39/92)
3. Matyáš Jelínek (39/ -)
 
Kategorie 22,1 - 54:
1. Vít Gabriel (44/123)
2. Martin Lidický (39/ -)
3. Petr Vitásek (38/132)

 

 

ŘEKLI O TURNAJÍCH