Pomozte dětem s Českým teplem 2010

...A ZASE ČTVRT MILIONU!

/25. srpna, Golf Resort Kunětická hora - České teplo pro kuře/

Že by se rodila tradice? Po sečtení startovného a "pokut" z třetího turnaje série ve prospěch sbírkového projektu Pomozte dětem, který se hrál na Kunětické hoře, naskočila částka hodně podobná loňské. Čtvrt milionu korun, přesně 251 150 Kč! Tolik peněz věnovali populárnímu "kuřeti" hráči, kteří se letos turnajů zúčastnili!
"Máme z toho radost, protože to jsou peníze, které pomohou na správném místě," glosoval to jednatel generálního partnera turnajové série Petr Turek a jeho kolega Václav Viaček hned pozval zúčastněné hráče k pokračování v roce 2011. "Protože zájem o turnaje překračoval naše možnosti, rozhodli jsme se příští rok jeden přidat. Věřím, že se s mnohými z vás znovu uvidíme."

Na Kunětické hoře se platilo za dobrou hru - pary a birdie. Nejvíc věnoval dětem šampion v desetiboji Roman Šebrle, jenž přinesl sedm parů a "berdíka", což znamenalo, že sáhl do peněženky pro 1200 Kč. Daleko největším donátorem byl ale Peter Brťka. Sice zahrál jediný "stokorunový" par, ale účet dorovnal opravdu velkoryse - na pět tisíc korun! Odměnou mu byl při oceňování nejlepších hráčů potlesk všech přítomných.

Tradičně byl prostor i na soukromé sázky a legrácky. Nejúspěšnější byl Karel Tejkal, jenž v tradičním vyhecovaném souboji porazil Romana Šebrleho a v další "vložené" soutěži vyhrál šampaňské nad Václavem Viačkem, nadto snížil handicap. "Luxusní den," zářil v klubovně.

Radost z vydařeného turnaje v pohodové atmosféře měla i Blanka Šrámková z Nadace rozvoje občanské společnosti, která - spolu s Českou televizí - sbírkový projekt Pomozte dětem organizuje. "Nikdy nenapadlo, že se naše kuře objeví na greenech a že bude tak úspěšné. Moc vám všem děkuji," loučila se s hráči.

 

Kategorie 0-23:
1. Jan Havlůj 38 bodů/-
2. Tomáš Pikner 37/91
3. Martin Sklenář 37/97

 

Kategorie 23,1-54:
1. Jitka Němečková 56/103
2. Jan Krušina 44/104
3. Karel Tejkal 39/101

 

 

 

ŘEKLI O TURNAJÍCH