Putt PD, s.r.o.

PROJEKTY
PuttPD
O společnosti

Putt PD s.r.o.

je společnost s dvacetiletými zkušenostmi svého týmu na poli médií, reklamy a marketingu. Na základě kontaktů do světa sportu a showbusinessu vstoupila v roce 2004 také do sportu gentlemanů, a sice prostřednictvím série Celebrity Golf Cup, turnajů pro top managery za účasti osobností. Protože byla turnajová série velmi úspěšná, následoval start dalších golfových projektů. Prvním byl turnaj družstev bankéřů Bank of the Green, ze kterého se velmi rychle stalo prestižní klání čtyřčlenných týmů bankovních domů. Stejné ambice (i podobný úspěch) má i projekt Insurer of the Green, turnaj družstev pojišťoven působích na českém trhu. Třetím oborovým projektem je od roku 2020 turnaj importérů a autosalonů Car of the Green. Od roku 2009 se Putt PD s.r.o. stala pořadatelem oblíbené charitativní série turnajů Pomozte dětem s Českým teplem a od roku 2011 i organizátorem špičkových turnajů KPMG Invitational. Nyní je organizátorem projektu Golf dobré vůle, charitativního turnaje pro Výbor dobré vůle - Nadaci Olgy Havlové.

 

 

Co vám Putt PD může nabídnout?

 

  • zorganizování golfového turnaje nebo celé turnajové Tour »na klíč« na všech hřištích v České republice i ve vybraných golfových resortech v zahraničí, a to přesně podle vašich požadavků (firemní turnaje či turnajové série, golfové akademie pod vedením profesionálních trenérů, charitativní akce, turnaje celebrit, exhibice)
  • zorganizování sportovních a sportovně-společenských akcí (firemní sportovní dny, prezentační akce, akce pro klienty, reklamní partnery...)
  • komplexní zajištění veškerých tiskových materiálů ke všem akcím (marketingové nabídky, prezentace, pozvánky...)
  • zajištění dokumentace (foto, video...)
  • prezentaci turnaje v médiích (fotografie, reportáže, PR, inzerce...)
  • reklamní a marketingové projekty
  • reklamní kampaně od návrhu přes grafické zpracování až po tisk a kompletní realizaci (billboardy, bigboardy, CLV atd.)

 


Putt PD s.r.o.
U Prefy 154, 182 00 Praha 8
E-mail:

IČO: 26 71 01 61
DIČ: CZ 26 71 01 61
Registrace: MS Praha, oddíl C, vložka 88854

 

Dovolte připojit k výčtu aktivit Putt PD s.r.o. také důkaz, že golf na solidní úrovni nejen organizujeme, ale i hrajeme. V přiloženém dokumentu najdete článek prestižního golfového magazínu Golf Digest o vítězství Pavla Vilimovského v celosvětovém finále turnaje dvojic Jack Nicklaus International Invitational na hřišti PGA National ve floridském Palm Beach Gardens. Pavel je také celkovým vítězem série Czech Mid Am Tour 2009 a nejlepším golfistou roku Mid Amateur hráčů v žebříčku ČGF v letech 2009 a 2011. V roce 2013 obsadil celkové druhé místo v celoroční sérii Mid Am ČGF 2013. V roce 2016 skončil patnáctý na ME mid-amatérů a v sezoně 2017 vyhrál Mezinárodní mistrovství ČR seniorů na rány v Karlových Varech, když zahrál 77, 75 a 73 ran. V roce 2018 se stal celkovým vítězem ČGF GPA Czech Mid&Senior Tour a vítězem žebříčku České golfové federace v kategorii seniorů. V roce 2019 byl stříbrný na Mezinárodním mistrovství ČR Mid-Am a na Večeru českého golfu získal titul Senior roku 2019.

 

 

GolfDigest - PDF ke stažení (446 kB)

 

V roce 2016 jsme podpořili projekt Neziskovka roku organizovaný NROS.

 

Neziskovka roku 2016 - PDF ke stažení (1,52 MB)

 

 

 

Insurer of the Green

 

Car Of The Green

 

VDV

 

 

 

KPMG

 

Noblesse

 

deloitte