Putt PD, s.r.o.

PuttPD
Rok 2023

Putt PD s.r.o.

je společnost s dvacetiletými zkušenostmi svého týmu na poli médií, reklamy a marketingu. Na základě kontaktů do světa sportu a showbusinessu vstoupila v roce 2004 také do sportu gentlemanů, a sice prostřednictvím série Celebrity Golf Cup, turnajů pro top managery za účasti osobností. Protože byla  úspěšná, následoval start dalších golfových projektů. Prvním byl turnaj družstev bankéřů Bank of the Green, ze kterého se velmi rychle stalo prestižní klání čtyřčlenných týmů bankovních domů. Stejné ambice (i podobný úspěch) má i projekt Insurer of the Green, turnaj družstev pojišťoven působích na českém trhu. Třetím oborovým projektem je od roku 2022 turnaj importérů a autosalonů Car of the Green. Od roku 2009 se Putt PD s.r.o. stala pořadatelem oblíbené charitativní série turnajů Pomozte dětem s Českým teplem, nyní je organizátorem projektu Golf dobré vůle, charitativního turnaje pro Výbor dobré vůle - Nadaci Olgy Havlové.

 

 

Co vám Putt PD může nabídnout?

 

  • zorganizování golfového turnaje nebo celé turnajové Tour »na klíč« na všech hřištích v České republice i ve vybraných golfových resortech v zahraničí, a to přesně podle vašich požadavků 
  • zorganizování sportovních a sportovně-společenských akcí (firemní sportovní dny, prezentační akce, akce pro klienty, reklamní partnery...)
  • komplexní zajištění veškerých tiskových materiálů ke všem akcím (marketingové nabídky, prezentace, pozvánky...)
  • zajištění dokumentace (foto, video...)
  • prezentaci turnaje v médiích (fotografie, reportáže, PR, inzerce...)
  • reklamní a marketingové projekty

 


Putt PD s.r.o.
Legionářů 721/38, 182 00 Praha 8
E-mail:

Tel.: 606 661 070

IČO: 26 71 01 61
DIČ: CZ 26 71 01 61
Registrace: MS Praha, oddíl C, vložka 88854

 

 

 

V roce 2016 jsme podpořili projekt Neziskovka roku organizovaný NROS.

 

Neziskovka roku 2016 - PDF ke stažení (1,52 MB)

 

 

 

Insurer of the Green

 

Car Of The Green

 

Investment of the Greeen

 

VDV

 

 

 

KPMG

 

Noblesse

 

deloitte