Putt PD, s.r.o.

Bank of GreenRok 2024

Investment of the Greeen 2023

Premiéra pro Delta IS

/20. září, Golf Resort Karlštejn/

Možná udělali výsledek, který se podaří překonat až za pět šest let. Pokud vůbec. Kvarteto investiční společnosti Delta totiž ovládlo premiérový ročník Investment of the Green, turnaje čtyřčlenných družstev investičních společností a obchodníků s cennými papíry, s nevídanou suverenitou a ziskem 161 bodů. Druhý skončil tým Wood & Company (153) a třetí J&T Investiční společnost (137). V kategorii partnerů vyhrála Renomia před AK Šafra a partneři. Stalo se třetí zářijovou středu na skvěle připraveném Karlštejně za nádherného počasí.

Delta IS poskládala čtyři výtečné výsledky: 36, 41, 41 a 43 netto bodů a v klubovně čelila vtipně míněným narážkám o dopingu. Ba ne, jednoduše stačí, když se to sejde...

„Jsem rád, že jsem mohl maličko přispět ke zrodu tohoto turnaje a věřím, že se tady budeme setkávat pravidelně a bojovat o tenhle krásný pohár," říkal po dekorování nejlepších týmů kapitán vítězů Jan Kodada a Radek Dohnal, generální ředitel Top Hotelu Praha, který se stal hlavním partnerem projektu, rovnou mluvil o tradici. „Jsem rád, že jsme mohli být jako generální partner u prvního ročníku a věřím, že Investment of the Green půjde ve stopách Bank of the Green, Insurer of the Green a Car of the Green, protože jsou to úžasné turnaje."

Co je ještě podstatnější než výsledky: na Karlštejně panovala - i díky báječnému počasí - velmi příjemná atmosféra; pochopitelně i díky tomu, že se velká většina hráčů více či méně zná. V byznysu jsou někteří z nich konkurenty, na Karlštejně to tak ale vůbec nevypadalo. Turnaje se přitom zúčastnila řada opravdu velkých „hráčů" od Avantu a Patrie přes Conseq po Wood & Company a spousta respektovaných osobností od Vladimíra Bezděka přes Petra a Josefa Benešovy po šéfa pražské burzy Petra Koblice. A například Josef Beneš měl o perspektivách turnaje jasno ještě před prvním drivem na jedničce. „S námi napřesrok určitě počítejte, tuhle akci podpoříme."

Stručně řečeno - premiéra se ve všech směrech povedla a zdá se, že pokračování by mohlo být ještě zajímavější.

Sluší se vyjmenovat ty, jejichž jména se na Karlštejně skloňovala. Tak tedy: Cupra Longest drive zahráli Kateřina Černá a Libor Svoboda, Top Hotel Nearest to the pin byli Monika Hanušová a Jaromír Kohout, Renomia Three hole master ovládl Michal Houštecký, PwC Three pars challenge zase Henrieta Martinčová. Fapin Best netto přinesl Peter Koždoň (43 netto bodů), Arbes Technologies Best brutto zase Petr Vošvrda (36 brutto bodů, 72 ran). Mezi ženami zahrála best brutto i best netto Monika Hanušová (27, resp. 36) a od eshopu Víno-klub získala dvě lahve skvělého sauvignonu. Šafra a partneři Player of the day byl Petr Vošvrda, GolfShop4You Lucky Player Lukáš Machač a Best dressed tým Fapin.

Tak zase za rok...

Výsledky - hlavní kategorie: 1. DELTA IS 161 netto bodů (Jan Kodada, Tomáš Kodada, Peter Koždoň, Jiří Köhler), 2. Wood & Company 153, 3. J&T Investiční společnost 137, 4. Burza cenných papírů Praha 133, 5. ZFP Group Investments 131, 6. Patria Finance 126, 7. Conseq 119, 8. JET Investment 118, 9. Avant 110, 10. Generali Investments 105, 11. Codya 86. Partneři: 1. Renomia 145, 2. Šafra a partneři 136, 3. Euro 135, 4. GolfShop4You 134, 5. Fapin 133.

 

Zúčastněné týmy:

 

Zúčastněné týmy

Přílohy:Startovní listina (114,58 kB)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tématické zařazení:

 » INVESTMENT OF THE GREEN  » Investment of the Greeen 2023  

 

 

 

TITULÁRNÍ PARTNER

 

ARBES Technologies

 

 

CO-PARTNER

 

 

 

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

 

 

Šafra & partneři

 

Šafra & partneři

 

Šafra & partneři

 

 

PARTNEŘI

 

 

 

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI