Putt PD, s.r.o.

Car of the GreenRok 2023

Car of the Green 2023

Putovní pohár pro VW

/18. května, Golf Resort Karlštejn/

Bylo to dodatečné potvrzení toho, že se loňská premiéra vydařila. Při druhém ročníku ČPP CAR OF THE GREEN se totiž na Karlštejně sešlo víc týmů než loni a celkem 90 hráčů. V hlavní kategorii importérů a autosalonů, chcete-li automobilových značek, bojovalo o nádherný putovní pohár ze sklárny v Nižboru jedenáct čtyřčlenných družstev. Nechybělo kvarteto Hyundai v čele s prezidentem značky pro Českou republiku panem Cho (jenž mimochodem zahrál skvělých 42 netto bodů a výrazně přispěl k výbornému 5. místu).
Ze zisku trofeje, kterou si ihned na rok zapůjčili, se radoval tým značky Volkswagen v čele s Ondřejem Květoněm; posbíral 158 netto bodů, o devět víc než druhý tým Volvo/AutoIN s majitelem AutoIN Milošem Pavlíčkem, třetí skončilo Audi. V kategorii partnerů zvítězil tým AK Šafra a partneři před týdeníkem Euro a Top Hotelem Praha.

Počasí předvedlo pár dnů před turnajem několik veletočů, vyhrožovalo deštěm, ale nakonec bylo sice chladno, ale velmi příjemně. "Nekarlštejnsky" nefoukalo, nechyběla ani trocha slunce, a tak někteří rádi poseděli na terase, kde ochutnávali vínka z Víno Hruška a skvělou kávu z pražírny Co-bean.
„Myslím, že to byl skvělý turnaj a že jsme si dnešek na Karlštejně všichni užili, i když roughy byly velmi obtížné," glosoval turnaj za vítězný tým Ondřej Květoň a pochválil promotéra: „Díky za perfektně zorganizovaný turnaj, těším se, že se tady za rok sejdeme znovu, a možná i ve větším počtu."
Podobně mluvil v závěru po dekorování nejlepších týmů i jednotlivců také Jan Zdražil z ČPP, která je titulárním partnerem turnaje. „Mrzí mě, že jsem dnes svému týmu příliš nepomohl, ale byl to příjemný den, který si v příštím roce určitě rádi zopakujeme."
Stručný pohled na výsledky, respektive vložené soutěže. DAS pojišťovna Nearest to the pin byl na jamce číslo 6 Libor Kubát, Pirelli longest drive na sedmnáctce Michal Hož. Interaction Best netto přinesl Juraj Haviar - 52 netto bodů. Cenu za Tesla Batterise Best brutto bral Michal Hož, mezi ženami získala dárkový koš od Top Hotelu Praha Monika Hanušová. Nejlepším hráčem dne byl Michal Hož, v součtu nasbíral 78 netto a brutto bodů a odnesl si výtečný sekt z vinařství Weinberg, kterým ho ocenila AK Šafra a partneři. Cenu za LeasePlan Three hole masters si odvážel Jiří Taimar a GolfShop4You Lucky Player byl Marek Klokočka.
Za zmínku stojí dvě týmové ceny. Tu pro nejlépe oblečené družstvo, 4 kg kávy, získalo od společnosti Co-bean kvarteto Hyundai. A poukaz na jednodenní golfový „teambuilding", respektive komplexní celodenní trénink, který věnovala jako cenu útěchy akademie TIGA, si odnesl tým značky SEAT, kterému se na Karlštejně dvakrát nedařilo...
Tak zase za rok!
Výsledky - hlavní kategorie: 1. Volkswagen 158 netto bodů (Ondřej Květoň, Libor Kubát, Petr Nemynář, Václav Bláha), 2. Volvo/AutoIN 149, 3. Audi 136, 4. Škoda/Auto Brejla 135, 5. Hyundai 134, 6. Ford/AMB128, 7. BMW/Renocar 128, 8. Cupra 127, 9. Subaru 122, 10. Seat 119, 11. Lexus - 137, mimo soutěž.
Kategorie partneři: 1. Šafra a partneři AK 141, 2. Euro 139, 3. Top Hotel Praha135, 4. Pirelli 128, 5. JCDecaux 125, 6. Interaction 122.

 

Zúčastněné týmy:

 

Zúčastněné týmy

 

Přílohy:Startovni listina (123,54 kB)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tématické zařazení:

 » CAR OF THE GREEN  » Car of the Green 2023  

 

 

 

TITULÁRNÍ PARTNER

ČPP

 

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

Pirelli

 

DAS

 

INTERACTION

 

Šafra & partneři

 

TOP HOTEL

 

TOP HOTEL

 

LeasePlan

 

JCDecaux

PARTNEŘI

 

HAKR

 

ZON

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI