Putt PD, s.r.o.

PARTNEŘI
Car of the GreenRok 2022

Car of the Green 2022

Premiéra pro Subaru

/19. května, Golf Resort Karlštejn/

Greeny byly kvůli kvetoucí lipnici roční, noční můře všech greenkeperů, pomalejší, to je fakt. Jinak ale premiéra ČPP Car of the Green, turnaje družstev importérů, respektive automobilových značek, neměla chybu.
Karlštejn. Sluníčko. Od rána příjemná atmosféra. Velmi pěkná čísla. Skvělý raut. Výtečná káva. Vynikající víno. A ve finále krásné ceny a úžasný broušený pohár ze skláren v Nižboru pro tým Subaru. Kvarteto ve složení Daniel Lyach, Vlastimil Samek, Luboš Holub a Jiří Vodička nasbíralo 160 netto bodů a zapíše se navždy do historie jako první vítěz Car of the Green.
„Za mě výborný nápad, superturnaj. Doufám, že se z něj stane tradice a určitě nejsem mezi kolegy sám. A pochopitelně mám radost, že jsme vyhráli a zviditelnili golfem Subaru," říkal kapitán vítězů, obchodní ředitel Emil Frey Group Daniel Lyach, jenž přispěl k triumfu 37 netto body. A pak ještě dodal: „Tenhle turnaj je nejen fajn setkáním s kolegy a příležitostí sdílet s nimi aktuální trable autoprůmyslu, ale i možností dělat byznys. Je pro nás užitečné potkat se tady třeba s pojišťovnami, ale nejen s nimi."
O pouhých devět bodů za týmem Subaru skončilo kvarteto VW, které táhli Jiří Ritschel (46 bodů) a Ondřej Květoň (40), o dalších deset bodů zpět skončila třetí Cupra s Petrem Petkovským (46 bodů proti hcp 36, celkem 49). V kategorii partnerů zvítězil kombinovaný tým Geotarget powered by Blis a Hakr před pojišťovnou D.A.S. s generální ředitelkou Jitkou Chizzolou. Všichni ocenění získali mj. pěkné dárkové koše a vítězové také špičkové kontaktní grily značky Tefal - logicky, grilovací sezona právě začíná:).
Dostalo se ovšem i na poražené: v kategorii partnerů bral parádní cenu útěchy, špičkový automatický kávovar a 10 kilogramů kávy od společnosti Co-bean, tým J&T Banky s Janem Pavlíkem v čele. „Parádní cena, kterou určitě využijeme," smál se chvíli poté, co převzal obří krabici.
Sluší se dodat, že Nearest to the pin byl Jiří Ritschel (tým VW), Longest drive zahrál Daniel Knebl (Cupra), Best netto přinesl Petr Petkovský (49, Cupra), Best brutto Jan Klokočka mladší (36, Audi), který se stal i Hráčem dne - v součtu netto a brutto bodů zapsal číslo 78! A speciální soutěž Three hole masters, nejlepší brutto na jamkách 16, 17 a 18, bral za 13 ran Daniel Knebl.
Organizátory potěšilo, že většina hráčů opouštěla Karlštejn se slovy, že se čtvrtek 19.5. povedl a že se těší na příští ročník. „Jestli se u nás budete pojišťovat, budeme znovu u toho," usmíval se po dekorování nejlepších týmů Jaroslav Besperát, generální ředitel České podnikatelské pojišťovny, která byla titulárním partnerem akce.
Tak snad zase za rok...

 

Výsledky - hlavní kategorie: 1. Subaru 160 bodů (Daniel Lyach, Vlastimil Samek, Luboš Holub, Jiří Vodička), 2. VW 151 (David Dvořák, Martin Kameník, Odřej Květoň, Jiří Ritschel), 3. Cupra 141 (Daniel Knebl, Miloslav Kovařík, Petr Petkovský, Filip Stoulil), 4. Ford by AMB Praha 131, 5. SEAT 126, 6. BMW by Renocar 126, 7. Alfa Romeo by IMOFA 123, 8. Lexus 120, 9. Audi 115.
Partneři: 1. Geotarget powered by Blis / Hakr 145, 2. D.A.S. Rechtsschutz 139, 3. Pirelli 133, 4. Šafra a partneři 132, 5. Multima 127.

 

 

Zúčastněné týmy:

 

Zúčastněné týmy

 

Přílohy:Startovní listina CG 2022 (107,96 kB)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tématické zařazení:

 » CAR OF THE GREEN  » Car of the Green 2022  

 

 

 

TITULÁRNÍ PARTNER

ČPP

 

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

Pirelli

 

DAS

 

Multima

 

J&T Banka

 

Šafra & partneři

 

TOP HOTEL

 

TOP HOTEL

PARTNEŘI

Alcar

 

Alcar

 

HAKR

 

THULE

 

THULE

 

SCANquilt

ZON

 

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

 

Premium Golf