Putt PD, s.r.o.

Pomozte dětem

Pomozte dětem s Českým teplem 2016

Bez kulicha na hřiště nelez

/4. května, Golf Mladá Boleslav/

Že nemá být teplo a na první letošní turnaj série Pomozte dětem vychází nic-moc den, to bylo zřejmé už pár dní předem. Ale že to bude golf na větrné hůrce, sotva v osmi stupních a pod vytrvalými kapkami deště, to čekal málokdo. Přesto se turnaj v Mladé Boleslavi vydařil. Minimálně v tom smyslu, že předem vzdali jen tři hráči, klubovna byla plná až do vyhlášení výsledků a na šek pro sbírkový projekt jsme mohli vypsat sumu 116 400 korun.
„Obdivuju, že jste šli na hřiště, obešli celých osmnáct jamek a ještě takhle přispěli na znevýhodněné děti," ocenila koordinátorka projektu Pomozte dětem Hana Plšková, když přebírala symbolický šek z rukou Václava Viačka, jednatele společnosti České teplo. Ten si mimochodem ráno postěžoval na opálené »rukávy« ze Zbraslavi z předchozího dne; v Boleslavi je mohl dokonale chladit. Kdo neměl kulicha a v bagu grog, trpěl. Čaj na 10. jamce mizel tak rychle, že ho v restauraci nestačili vařit. Respektive: málem se nevařilo vůbec; to když ČEZ oznámil, že 4.května proud nebude. Jen týden předem! Problém vyřešila operativně zajištěná elektrocentrála, a tak bylo ráno espresso i vajíčka, přes den čaj na zahřátí a odpoledne pečený losos, svíčková i neskutečné knedlíky s borůvkami.
Čest všem, kdo došli, ale sláva patří vítězům. Longest drive zahrála Lucie Vančurová, nearest to the pin byl František Vrabel, největší donátorkou se stala Eva Hnilicová (2 500 Kč) a nejlepším hráčem Martin Páral. Výsledky v kategoriích najdete níže. A pokračování na Karlštejně bude 26. května zalité sluncem. Alespoň to organizátoři slíbili.


Kategorie HCP 0-18:
1. Ondřej Beneš 36 bodů/84 ran
2. Jiří Holomek 36/87
3. Martin Páral 34/84

Kategorie HCP 18,1-54:
1. Adéla Baxová 39/ -
2. Jitka Drážková 32/ -
3. Martin Fábera 32/ -

 

Přílohy:Startovni listina (608,29 kB)

 

 

Tématické zařazení:

 » POMOZTE DĚTEM  » Pomozte dětem s Českým teplem 2016