Putt PD, s.r.o.

PARTNEŘI
Pomozte dětem

Pomozte dětem s Českým teplem 2016

130 tisíc. A celkem tři a půl milionu!

/26. května, Golf Resort Karlštejn/

129 700. Korun. Pěkné číslo, že? Přesně tolik peněz se vybralo pro sbírkový projekt Pomozte dětem na druhém letošním turnaji tradiční charitativní série, jejímž generálním partnerem je České teplo. Dějiště: Golf Resort Karlštejn. Kulisy: nádherné počasí, skvěle připravené hřiště, krásné ceny, výtečný raut (s luxusním guláškem). Počet hráčů: 63.
„Je to úžasná částka a moc za ni děkujeme. Věřte, že tyhle peníze pomohou dětem, které to opravdu potřebují," říkala při přebírání šeku z rukou Václava Viačka, jednatele společnosti České teplo, koordinátorka projektu Pomozte dětem Monika Sedláčková. A pak dodala: „Možná vás ta suma překvapí, ale vězte, že za dobu existence této turnajové série jste přispěli částkou tři a půl milionu korun!"
Poté si všichni s chutí zatleskali, a právem. Bylo to ve chvíli, kdy byli známi nejlepší hráči turnaje i největší donátor (byl jím Pavel Klement, který „nechal" na Karlštejně rovné tři tisíce), ale klubovna zůstávala stále zaplněná. Není mnoho turnajů, na kterých tomu tak bývá. Na těchto je to pravidlem. Báječným.
A fakta? Longest drive odpálila Heňa Martinčová, na brutálně navrtané trojce byl nearest to the pin Karel Kučera, nejlepším hráčem se stal Jiří Krása (30 brutto bodů). Výsledky v obou kategoriích najdete níže. A přiště? Příště se vybere ještě o pár korun víc. Stoprocentně. Protože „kuře" zavítá na Casu Serenu!

Kategorie HCP 0-19,5:
1. Jiří Krása 39 bodů/78ran
2. Pavel Znišťal 38/85
3. Martin Arendáš 38/ -

 

Kategorie HCP 19,6-54:
1. Tomáš Tehlár 46/108
2. Daniel Košťál 41/100
3. Martin Ingr 39/ -

 

Přílohy:Startovni listina (605,71 kB)

 

 

Tématické zařazení:

 » POMOZTE DĚTEM  » Pomozte dětem s Českým teplem 2016