Putt PD, s.r.o.

PARTNEŘI
Pomozte dětem

Pomozte dětem s Českým teplem 2016

Finále s hole in one

/13. září, Ypsilon Golf Resort/

Tečku za letošní charitativní sérií Pomozte dětem s Českým teplem napsal na liberecké Ypsilonce za nádherného počasí Texas Scramble dvojic. Úspěšně. Čtyřicítka hráčů přispěla částkou 108 800 korun, což dalo v součtu historický (roční) rekord - 744 200 Kč! K tomu byla na jamce č. 16 k vidění hole in one v podání Barbory Lidické, kterou ocenili nejen organizátoři, ale i management hřiště - ten pětidenním zájezdem do Španělska s GolfPlanet, která hole in one sponzoruje. „Letos padla vůbec poprvé," usmíval se ředitel resortu Petr Pastrňák poté, co předal voucher.
Co ještě stojí za zmínku? Že Martin Juris vložil do „banku" rovných deset tisíc a odnesl si koš pro největšího donátora turnaje. Že nearest to the pin zahrála na šestce Martina Sionková a longest drive na sedmnáctce Jan Havlůj. A že best netto i brutto v soutěži dvojic získali Martin Páral a Radek Burian za 66 ran, s odpočtem 2/3 handicapu 55,4. Díky tomu vyhráli (netto) o parník před Tomášem Chvojkou s Michaelem Bébrem (74, resp. 62,9) a Martinem Ingrem s Pavlem Němcem (80/63,7).
Na konci krásného dne uprostřed zeleně se povídalo, jedlo a pilo a ve finále především děkovalo. „Všem, kdo letos naše turnaje podpořili, patří opravdu velký dík," říkal za České teplo ředitel IT společnosti Jan Krušina. „Moc díky za ty úžasné částky, které se na turnajích podařilo vybrat. Díky nim jsme na mnoha dětských tvářích vykouzlili krásné úsměvy," přidala se Hana Plšková, koordinátorka projektu Pomozte dětem.
Letošní ročník série znovu názorně ukázal, že na golfu se dá nejen soutěžit, skvěle se pobavit, získat nové kontakty a završit den chutným menu, ale také udělat něco pro dobrou věc. Něco, co člověku často zvedne náladu. „Když vím, že jsem něco takového udělal, báječně se mi usíná," uzavřel to asi za všechny Jan Krušina.

 

Přílohy:Startovni listina (261,46 kB)

 

 

Tématické zařazení:

 » POMOZTE DĚTEM  » Pomozte dětem s Českým teplem 2016