Putt PD, s.r.o.

PARTNEŘI
Pomozte dětem

Pomozte dětem s Českým teplem 2015

Úžasná záležitost!

/1. července 2015 / Ypsilon Golf Resort/

Zelené kopce a nádherné počasí rámovaly třetí díl charitativní série Pomozte dětem s Českým teplem, který přinesl na liberecké Ypsilonce další rekordní zápis. Padesátka hráčů zaplatila na startovném a pokutách za dobrou i špatnou hru 131 100 Kč, ze tří dosavadních turnajů v sezoně nejvíc!
Překvapením dne byla blesková osmnáctka prvního tříčlenného flightu - ten totiž vrazil do klubovny za 4 hodiny a 10 minut! Nicméně ač byl raut plánován na 14. hodinu, během pár minut měli pánové na stole oběd a navrch palačinku. „Příště chceme jít zase první, úžasná záležitost," libovali si na terase unisono Pavlové Borek a Němec a Boris Plaňanský.
Od druhé odpoledne už chodil do klubovny jeden flight za druhým. Když dorazil na osmnáctu ten poslední, Jiří Steiner si po luxusní příhře na green posteskl: „Tak jsem si po sedmnáctce spočítal body a věřil, že tady páreček uhraju a aspoň o chlup snížím, ale pokazil jsem druhou ránu..." Resumé: „jen" 36 bodů, ale druhé místo v kategorii HCP 0-18,8 a best brutto (24 rutto ) a tím pádem nádherný dort ve tvaru polokošile a svetru značky Lacoste. Druhý sladký exemplář, tradiční to doprovod turnajů, čekal na Jaroslava Žlábka, který zaokrouhlil příspěvek pro děti na 10 tisíc korun! Protože ale odjel, dostalo se na Pavla Klementa.

 

Kategorie HCP 0-18,8:
1. Milan Baran 38 bodů/88 ran
2. Jiří Steiner 36/ -
3. Marcel Vavřík 36/87


Kategorie HCP 18,9-54:
1. Milan Novák 39/97
2. Martin Arendáš 36/ -
3. Libor Nevšímal 35/ -

Nearest to the pin byl na greenu jamky číslo 6 Martin Lidický a Longest drive zahrál na devítce Jan Havlůj, mj. novopečený absolvent Ironmana ve francouzském Nice.

 

 

Přílohy:Startovni listina (608,29 kB)

 

 

Tématické zařazení:

 » POMOZTE DĚTEM  » Pomozte dětem s Českým teplem 2015