Putt PD, s.r.o.

PARTNEŘI
Pomozte dětem

Pomozte dětem s Českým teplem 2015

Dobrá zpráva: Zase rekord. A špatná: volná místa už nejsou…

/15. září 2015, Golf Park Plzeň/

Kdo nebyl v Dýšině, neuvěří. Respektive - uvěří, pokud tamní hřiště zná. Je natolik technické a náročné, že se dá pochopit nejen spousta skvělých výsledků, ale i chyb. A tím pádem čárek ve skorkartě rovnajících se stokorunám. Tak to v charitativní sérii Pomoztě dětem s Českým teplem, která letos napsala už sedmé pokračování, chodí. A pointa? V Golf Parku Plzeň přispěli hráči na dobrou věc letos rekordním obnosem 136 300 korun a také celková částka vybraná na všech pěti turnajích je rekordní: 644 800 Kč, o dvacet tisíc korun víc než před rokem. Za to si necelá šedesátka hráčů v klubovně právem zatleskala.
Ráno to sice cestou z Prahy dvakrát vábně nevypadalo, pršelo a nebe se kabonilo, ale v Plzni vysvitlo brzy sluníčko a narodil se den jako vymalovaný. Hřiště bylo v báječné kondici a hráči též. Mimo soutěž hrající ředitel turnaje Pavel Vilimovský přinesl 70 ran (a zaplatil za dvacet čárek, povětšinou parů), nejlepší hráč oficiální výsledkové listiny Jiří Krása o deset víc. Za to si odvezl lákavě vyhlížející sušenou šunku ze Španělska, stejně jako největší donátor turnaje Ivan Martinča.
Než přišla tečka v podobě vyhlášení výsledků, všichni kvitovali famózní raut a naprosto skvostný dezert (kdo nezkusil k borůvkám místo lívanců i štrůdl zalitý navíc vanilkovým krémem, udělal ohromnou chybu...) Pak už se tleskalo a děkovalo. Tleskalo vítězům a děkovalo... vlastně všem. Těm, kteří za celý rok zaplatili na pokutách úctyhodné peníze na dobrou věc, tedy všem hráčům. Těm, kteří tenhle projekt vymysleli a podporují ho (stejně jako sbírkový projekt Pomozte dětem), tedy společnosti České teplo. Těm, kteří ho organizují, i těm, kteří nabízejí skvělá hřiště a výtečný catering. Resumé? Bylo to skvělé a všichni už vyhlížejí pokračování. Osmý ročník bude v roce 2016 čítat 6 turnajů včetně lahůdky na privátní Case Sereně. Špatná zpráva zní, že volná místa byla při posledním turnaji zcela rozebrána...

 

Kategorie HCP 0-17:
1. Jiří Steiner 38 bodů/ -
2. Jiří Krása 36/80
3. Milan Heidler 36/82

Kategorie HCP 17,1-54:
1. Adéla Baxová 47/107
2. Antonín Brož 43/ -
3. Barbora Lidická 42/ -


Longest drive zahrál Robert Čapka, Nearest to the pin byla Henrieta Martinčová.

 

 

Přílohy:Startovni listina (608,43 kB)

 

 

Tématické zařazení:

 » POMOZTE DĚTEM  » Pomozte dětem s Českým teplem 2015