Putt PD, s.r.o.

PARTNEŘI
Bank of GreenRok 2022

Bank of the Green 2015

PRVNÍ TRIUMF ERSTE PRIVATE BANKING

/18. června / Golf Resort Karlštejn/

O jubilejní 10. titul v Bank of the Green si to na Karlštejně rozdalo 13 čtyřčlenných bankovních týmů. A na luxusně připraveném hřišti to byla nejtěsnější bitva v historii! Triumf slavil tým ERSTE Private Banking se dvěma ženami v sestavě; až pomocné body rozhodly o tom, že získal na rok obří putovní pohár ze skláren v Nižboru před sesterským kvartetem České spořitelny. O jediný bod zpět zůstalo na bronzovém stupínku favorizované družstvo Komerční banky.
„Chci poděkovat svému týmu za skvělé výkony. Kupodivu jsem to nepokazil, i když mi včera kdosi ukradl z auta kompletní golfové vybavení, takže jsem hrál s novými, respektive vypůjčenými holemi," glosoval vítězství regionální ředitel ERSTE Private Banking Tomáš Petr. Významnou měrou se na titulu podílely Alena Zelinková a Markéta Valová. První jmenovaná brala ještě další dvě ceny, přinesla totiž nejlepší netto výsledek (41 bodů) a best brutto mezi bankéřkami (29). Čtvrtým hráčem týmu byl Jan Němeček.
V kategorii partnerů, kteří turnaj zaštiťují, se radoval tým Grant Thornton Advisory - v součtu dvou nejlepších brutto dvou netto výsledků nahrál 123 bodů, o pět víc než druhé kvarteto Pioneer Investments.

Ještě před vyhlášením výsledků organizátoři ocenili sedm hráčů za věrnost turnaji. Tři účastníci 10. ročníku totiž hráli poosmé, čtyři dokonce podeváté, chyběli tedy jedinkrát! Byli to Roman Pospíšil, generální ředitel Pioneer Investments, Rudolf Rabiňák, výkonný ředitel Raiffeisenbank, Luboš Černý, konzultant Grant Thornton, a David Lorenc, ředitel přímého bankovnictví České spořitelny.
Sluší se dodat, že na Karlštejně hrála i letos řada top manažerů bank i partnerských firem a v barvách KPMG nechyběl ani exguvernér Zdeněk Tůma, jenž stál jako velký sportovec u zrodu populárního turnaje, jehož vítěz získává každoročně i zlatou pamětní minci ČNB.
„Díky všem za další skvělý turnaj! Jsme rádi, že u něj můžeme být jako titulární partner," loučil se Radim Lukeš ze společnosti Partners.
Sluší se dodat, že Nearest to the pin zahráli Iveta Uhrová a Marek Hamáš, Longest drive Lucie Vančurová a Slawomir Komonski, best brutto mezi bankéři přinesli Alena Zelinková (29) a Jan Porš (26) a nejlepší netto výsledky Alena Zelinková (41) a Karel Kopecký (44).

 

Výsledky
Hlavní kategorie - banky:
1. ERSTE Private Banking (Jan Němeček, Tomáš Petr, Markéta Valová, Alena Zelinková) 110 bodů, 2. Česká spořitelna (Aleš Božovský, David Jirků, David Lorenc, Petr Mašek) 110 bodů, 3. Komerční banka (Petr Holubec, Slawomir Komonski, Čeněk Polívka, Jiří Škop) 109, 4. ERA 107, 5. RBS 106, 6. Raiffeisenbank I 103, 7. Raiffeisenbank II 101, 8. Equa bank 93, 9. PPF Banka 91, 10. Sberbank 86, 11. ČNB 85, 12. J&T Banka 77, 13. Expobank 70.
Partneři: 1. Grant Thornton 123, 2. Pioneer Investments I 118, 3. Partners II 107, 4. Eclipse/Selection Media 104, 5. Top Hotels Group 95.

 

 

Zúčastněné týmy:

Přílohy:Startovní listina BG 2015 (480,50 kB)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tématické zařazení:

 » BANK OF THE GREEN  » Bank of the Green 2015  

 

 

 

TITULÁRNÍ PARTNER

 

Adastra

 

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

deloitte

 

 

Šafra & partneři

 

 

aeqoom

 

 

Multima

 

Partners

 

ARBES Technologies

PARTNEŘI

 

 

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI