Putt PD, s.r.o.

PARTNEŘI
Pomozte dětem

Pomozte dětem s Českým teplem 2014

624 500 korun – to je rekord!

/16. září 2014, Golf Park Plzeň/

Dámy a pánové, děkujeme vám! Tak nějak zněla rozlučka, kterou přednesl na závěrečném turnaji v Golf Parku Plzeň za České teplo Jan Krušina, ředitel IT společnosti. Měl dost dobrý důvod. Čtyřiapadesát hráčů vybralo v Dýšině na startovném a pokutách 122 900 korun a završilo rekordní rok. Série pěti charitativních turnajů, která se hrála pošesté v řadě, přinesla sbírkovému projektu Pomozte dětem rekordních 624 500 Kč!
Rozlučka s letošním „kuřetem" měla tradičně báječnou atmosféru a přálo jí počasí. V okamžiku startu se ranní mlha rozplynula a pak už vysvitlo sluníčko. Kdo se na odpališti první jamky neposilnil luxusním rumem, tak jako flight Radka Dohnala, mohl to na devítce (a pak znovu před odpalem patnáctky) napravit díky degustaci vín společnosti Merlot d´Or (mimochodem byla skvělá, a tak někteří přebytečné vzorky ihned odváželi). Tradičně na dračku šla ve srubu škvarková pomazánka. Když se pak počítaly výsledky, drtivá většina hráčů oceňovala krom chutného rautu i vylepšenou terasu před klubovnou - přibyly na ní čtyři krásné platany, které v dalších letech poskytnou chladivý stín.
And the winner is... Bylo jich víc. Best brutto přinesla Lucie Vančurová, ale protože odjela předčasně, obří dort v podobě bagu značky Callaway s nádherně vyvedeným logem Českého tepla si odvážel Jiří Steiner. I on nasbíral 23 brutto bodů. Druhý sladký exemplář převzal Josef Kubíček, který byl největším donátorem dne - přispěl sbírkovému projektu částkou 2 500 korun. Jednotlivé kategorie vyhráli Josef Kubíček a Jan Steiner, Longest drive zahrál Marek Svatuška a Nearest to the pin byl Petr Fišer. Absolutním vítězem však byl už pošesté skvěle realizovaný nápad, aby golf pomohl dětem. 624 500 korun nepochybně pomůže, a ne málo. Díky a na viděnou příští rok.

 

Kategorie HCP 0-20,2:
1. Josef Kubíček 35 bodů/97 ran
2. Jiří Steiner 35/84
3. Dagmar Sukdoláková 34/92

Kategorie HCP 20,3-54:
1. Jan Steiner 43/88
2. Barbora Lidická 40/110
3. Petr Fišer 38/92

 

 

Přílohy:startovni-listina (793,42 kB)

 

 

 

 

 

 

 

 

Tématické zařazení:

 » POMOZTE DĚTEM  » Pomozte dětem s Českým teplem 2014