Putt PD, s.r.o.

PARTNEŘI
Pomozte dětem

Pomozte dětem s Českým teplem 2014

Už máme půl milionu!

/26. srpna 2014, Beroun Golf Resort/

Od rána to vypadalo na spiknutí počasí a na to, že „ten nahoře" charitě nepřeje. Taky přišlo dvanáct omluvenek; po báječných dnech se holt někomu do deště nechtělo... Ale když se na čtvrtém turnaji série Pomozte dětem s Českým teplem předával symbolický šek, svítilo v klubovně Golf Clubu Beroun pomyslné sluníčko. 127 900 korun, které 48 hráčů nastřádalo pro dobrou věc, všechny zahřálo. V součtu čtyř letošních turnajů přinesl golf už 501 600 korun!
„Od rána jsem dostávala esemesky s dotazy, jestli se turnaj vůbec hraje a že je škoda, že tentokrát žádný příspěvek nebude. Tohle je nádherná odpověď," glosovala šek Kateřina Tomášová, koordinátorka projektu Pomozte dětem, když končilo dekorování nejlepších hráčů turnaje. Mimochodem - hvězdou byl v Berouně František Vrabel, jenž zahrál longest drive, vyhrál kategorii HCP 0-21,9 a přinesl i best brutto - 26 bodů za 82 ran. Odměna byla (doopravdy) sladká, famózní golfový dort v podobě greenu s golfistou, vedle něhož ležel bag s holemi a poblíž čekala buggina.:)
Turnaj sice od rána smáčel vytrvalý déšť, místy jen májový, chvílemi poněkud razantnější, ale všichni došli a pak sáhli do peněženky. A propos - přispěli dokonce i někteří z těch, kteří se omluvili. Například Petr Václavík „zaplatil" za snídani, u které se omlouval za bolavá záda, dvěma tisícovkami! Největší donátor turnaje Jaroslav Žlábek dal při odevzdávání skorkarty do banku hned šest tisíc! Bohužel předčasně odjel, a tak dort převzala druhá v pořadí, „dvouapůltisícová" Eva Hnilicová. Všem děkujeme a gratulujeme!

 

Kategorie HCP 0-21,9:
1. František Vrabel 38 bodů/82 ran
2. Jaroslava Mikešová 35/91
3. František Vilimovský 33/90

Kategorie HCP 22-54:
1. David Roučka 44/91
2. Pavel Míčka 36/96
3. Barbora Lidická 36/-

 

 

Přílohy:startovni-listina (462,54 kB)

 

 

 

 

 

 

Tématické zařazení:

 » POMOZTE DĚTEM  » Pomozte dětem s Českým teplem 2014