Putt PD, s.r.o.

PARTNEŘI
Pomozte dětem

Pomozte dětem s Českým teplem 2014

Ypsilonka vypsala rekordní šek!

/2. července 2014, Ypsilon Golf Resort/

Účastníci turnajů Pomozte dětem s Českým teplem hrají čím dál lépe, respektive hůř a hůř. Jak jinak než zvyšujícím se počtem pokut za dobrou i špatnou hru vysvětlit permanentně rostoucí balík peněz pro sbírkový projekt Pomozte dětem? Na třetím letošním turnaji v Ypsilon Golf Resortu Liberec se na startovném a pokutách vybralo 133 100 korun, a to je rekordní zisk z jednoho turnaje v celé historii série!
„Máme na stole na dvě stě projektů, které žádají o finanční pomoc, takže mě takový úspěch moc těší. Ještě jednou velký dík všem," říkala při přebírání symbolického šeku na Ypsilonce koordinátorka sbírkového projektu Pomozte dětem Kateřina Tomášová a účastníci turnaje tleskali. Především však sami sobě. Mnozí jsou vytrvalci, kteří se turnajů účastní každý rok a Nadaci rozvoje občanské společnosti už prostřednictvím golfu přispěli pěknými pár tisícovkami, ba desetitisíci korun.
Turnaj na Ypsilonce se veskrze vydařil, a nejen díky skvělému počasí a výtečnému rautu. Nádherné hřiště bylo v luxusní kondici, a i když někoho pozlobilo, snad nikdo neodjížděl rozmrzelý. „Mám k dnešnímu turnaji jedinou připomínku: příště prosím na startu ne jednu, ale dvě nebo tři krabičky míčů," usmíval se Jan Krušina ze společnosti České teplo, jenž tentokrát (překvapivě) žádnou z cen nebral.
Nejlepším hráčem turnaje byl Jiří Steiner, jenž přinesl 26 brutto bodů, největší sumou přispěl Ivan Martinča - 2 100 Kč. Oba si jako odměnu odváželi velký stylový dort, který měl podobu velkého Y. Longest drive zahrál na jamce č. 9 Marcel Vavřík, Nearest to the pin byl na šestnáctce Robert Jehne a jednotlivé kategorie vyhráli Michal Petr a Pavel Škvára.

 

Kategorie HCP 0-21:
1. Pavel Škvára 41 bodů/90 ran
2. Jiří Steiner 39/82
3. Josef Kubíček 38/90


Kategorie HCP 21,1-54:
1. Michal Petr 44/ -
2. Jiří Bubeníček 42/ -
3. Barbora Lidická 38/ -

 

 

Přílohy:startovni-listina (424,15 kB)

 

 

 

 

 

 

 

 

Tématické zařazení:

 » POMOZTE DĚTEM  » Pomozte dětem s Českým teplem 2014