Putt PD, s.r.o.

PARTNEŘI
Pomozte dětem

Pomozte dětem s Českým teplem 2013

Nejdřív mlha, pak nádhera…

/ 29. srpna, Beroun Golf Resort/

Čekání na chvíli, kdy se konečně rozplyne mlha, trvalo v Beroun Golf Resortu celou hodinu, ale vyplatilo se. 65 hráčů totiž vzápětí vyrazilo na luxusně upravené hřiště za nádherného počasí, první den indiánského léta v Čechách. A přestože výsledky nebyly oslnivé, pod což se podepsalo i obtížné privátní hřiště s „nedělními" piny (jediný hráč ze všech účastníků snižoval handicap!), na prosluněné terase převládaly úsměvy. Pod pohodu předposledního turnaje charitativní série Pomozte dětem s Českým teplem se podepsala i ochutnávka francouzských růžových vín z oblasti Provence, kterou připravila společnost Merlot d´Or.
Asi největší radost z těžkého hřiště měla Alena Šváchová z Nadace rozvoje občanské společnosti. Na symbolickém šeku ve prospěch sbírkového projektu Pomozte dětem totiž svítila letos rekordní částka 126 600 korun! Je zřejmé, že letos už nic nezabrání opětovnému pokoření hranice půl milionu korun, protože na čtyřech turnajích už hráči věnovali na dobrou věc přesně 480 tisíc Kč.
„Já platím osm chyb a sedm parů," hlásil s úsměvem fotbalový internacionál Vladimír Šmicer s patnácti sty korunami v ruce. „Na první devítce převládaly spíš pary, to jsem ještě necítil spánkový deficit a zahrál jsem dvaačtyřicet ran. Pak už to šlo jenom z kopce, přinesl jsem devadesát sedm..."
Vítězi jednotlivých kategorií se stali Jan Havlůj a Oldřich Pančochář, best brutto (body) zahrál Jiří Polesný (27), longest drive vyhrál Michal Mencl (který na osmnáctce předvedl famózní čtrnáctimetrový putt!), nearest to the pin byl Pavel Fischer (105 cm) a největším donátorem turnaje se stal Miroslav Zíka; ten džentlmensky doplatil (a znásobil!) čárky, které opomněl na třetím turnaji v Dýšině.
Na shledanou při finále 17. září na Albatrossu, kde v každém případě „padne" půlmilion.

 

Kategorie HCP 0-19:
1. Jan Havlůj 36 bodů/87 ran
2. Jiří Polesný 35/83
3. František Vrabel 34/89


Kategorie HCP 19,1-54:
1. Oldřich Pančochář 37/98
2. Jaroslava Mikešová 31/ -
3. Jaroslav Krešňák 30 / -

 

Přílohy:startovni-listina (537,17 kB)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tématické zařazení:

 » POMOZTE DĚTEM  » Pomozte dětem s Českým teplem 2013